Święto Wolności i Solidarności
  • 17.2 ºC  / 62.9 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
Szkolenie Dobry Personel
Masz trudności ze znalezieniem pracowników? Chciałbyś, zatrudniać osoby z jak najlepszymi kompetencjami? Na szkoleniu „Dobry Personel”, organizowanym już cyklicznie przez Gdańską Organizację Turystyczną, pomożemy znaleźć odpowiednie metody oraz działania, aby skutecznie pozyskiwać pracowników.
A
A
data publikacji: 14 listopada 2018 r.


Nasz ekspert, Tomasz Rudnik podpowie jakie błędy popełniają pracodawcy podczas rekrutowania pracowników oraz które działania pracodawcy są stratą czasu i pieniędzy. W drugiej części skupimy się na tym jak „złowić” z rynku te największe talenty, aby były wsparciem w naszej działalności i dla zespołu.

Szkolenie organizowane jest z myślą o pracodawcach, kierownikach działów HR, menadżerach zarządzających zespołami, liderach projektów.

Udział w szkoleniu dla Członków Gdańskiej Organizacji Turystycznej jest bezpłatny. Dla pozostałych zainteresowanych koszt wynosi 50 złotych brutto. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 28 listopada.

Uczestnictwo w szkoleniu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. 

Regulamin szkolenia "Dobry Personel" 29.11.2018 (500.59 KB)

Data: 29 listopada 2018 r.

Miejsce: Hampton by Hilton Old Town, Lektykarska 4, Gdańsk

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Przyjmujemy zgłoszenia maksymalnie 2 osób z jednej firmy.

Program szkolenia

9.30 – 9.50  Rejestracja uczestników

9.50 – 10.00  Przywitanie, Łukasz Wysocki Prezes Zarządu GOT

10.00 – 11.45 Błędy pracodawców podczas rekrutowania pracowników. Jak zmienił się rynek pracy i nastawienie kandydatów, oraz na które działania pracodawcy tracą czas i pieniądze?

11:45 – 12:15 Przerwa kawowa

12.15 – 14.00 Permanentna rekrutacja i social recruiting - sposób na wyłowienie "talentów" z rynku.

14.00 – 14.15  Pytania i dyskusja uczestników

Tomasz Rudnik
Tomasz Rudnik

Tomasz Rudnik

Lat 39. Trener z doświadczeniem headhunterskim i korporacyjnym. Doświadczenie rekrutacyjne zdobywał w 3 firmach rekrutacyjnych. W Polsce – Antal International oraz Darwin Rhodes, w Emiratach Arabskich w KPMG Executive Search. Założyciel Akademii Rekrutacji.

Kompetencje

W Antal International zajmował się rekrutacją managerów na średnim i niższym szczeblu oraz specjalistów do branży finansowej. W Darwin Rhodes rekrutował managerów wyższego szczebla, executive, oraz aktuariuszy do firm ubezpieczeniowych oraz banków. W KPMG w Dubaju rekrutował top-management do firm w regionie Zatoki Perskiej, w branży paliwowej oraz logistycznej. Przed karierą headhuntera pracował w firmach: TVN sp. z o.o., Idea Centertel (obecnie Orange), Cofund, Pramerica Financial, Citibank Handlowy, oraz Newell Rubbermaid w USA.