• 19.5 ºC  / 67.1 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
Szkolenie HR - DOBRY PERSONEL
Szkolenie przeznaczone dla osób zarządzających, kadry kierowniczej, działów HR, managerów oraz osób rekrutujących, odbędzie się już w czwartek, 28 listopada w Muzeum II Wojny Światowej (ul. Bartoszewskiego 1). Spotkanie poprowadzą Izabela Wołyniec-Sobczak oraz Paulina Kremer. Start o 8.30. Jest to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie branży turystycznej, w kontekście problemów związanych z poszukiwaniem pracowników, ich dużą fluktuacją oraz niską podażą kapitału ludzkiego na rynku pracy.
A
A
data publikacji: 15 listopada 2019 r.
szkolenie personel

 

Tematy, na których skoncentrują się uczestnicy będą dotyczyć m.in. takich kwesti jak:

  • Gdzie szukać personelu, jak konstruować ogłoszenia i co powinno się znaleźć w atrakcyjnej ofercie pracy?
  • Co zrobić, aby skutecznie przywiązać pracownika do firmy, jak sprawić aby lepiej się z nią identyfikował, a jego zaangażowanie rosło?
  • Nowe metody obecne w obszarze HR oraz możliwości ich implementacji w naszych organizacjach.
  • Reintegracja zawodowa. Czym jest, jakie są jej korzyści, ryzyka oraz jak się do niej przygotować krok po kroku? 

W pierwszej części szkolenia zaprezentujemy, nieporuszany do tej pory przez naszą organizację temat, a mianowicie reintegracja zawodowa. Czym jest, jakie są jej korzyści, ryzyka oraz jak się do niej przygotować krok po kroku? 

Druga część spotkania zostanie poświęcona tematyce zatrudnienia, gdzie szukać personelu, jak konstruować ogłoszenia i co powinno się znaleźć w takiej ofercie pracy - szczególnie w odniesieniu do branży turystycznej. Główna część spotkania stanowi odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie branży, w kontekście problemów związanych z poszukiwaniem pracowników, ich dużą fluktuacją oraz niską podażą kapitału ludzkiego na rynku pracy.

Postaramy się podpowiedzieć co zrobić, aby skutecznie przywiązać pracownika do firmy, jak sprawić aby lepiej się z nią identyfikował, a jego zaangażowanie rosło. Podpowiemy i pokażemy nowe metody jakie obecnie obserwujemy w dziedzinie HR oraz możliwości ich implementacji w naszych organizacjach.

Szczegóły: https://dobrypersonel.gcb.visitgdansk.com/

 

ZAPRASZAMY!