Święto Wolności i Solidarności
  • 16.7 ºC  / 62.1 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
Targi „Uroda” już w październiku – ostatnia szansa na rejestrację wystawców
AmberExpo zaprasza do udziału w największym wydarzeniu poświęconemu urodzie i zdrowiu w północnej Polsce. W dniach 8-9 października siedziba AmberExpo zamieni się w prawdziwe centrum piękna i zdrowego stylu życia dzięki kolejnej edycji targów kosmetyczno-fryzjerskich „Uroda”. Wciąż jeszcze można zarejestrować się w charakterze wystawcy.
A
A
data publikacji: 30 sierpnia 2016 r.

Targi to tak naprawdę znacznie więcej niż tylko zagadnienia związane z urodą i prezencją. Organizatorzy kładą bardzo duży nacisk na kwestie dotyczące zdrowia, co czyni to wydarzenie atrakcyjnym także z perspektywy turystyki spa/wellness i medycznej. Aby przybliżyć rangę targów wystarczy kilka liczb. Jest to największe cykliczne tego typu wydarzenie w północnej Polsce. W zeszłym roku odwiedziło je blisko 7.000 Pań, które zapoznały się z ofertami ponad 270 firm. W tym roku prestiż i rangę wydarzenia dodatkowo podniesie specjalna, organizowana przy okazji Targów, Strefa Urody i Zdrowia. Miejsce stworzone specjalnie z myślą o kobietach, które odwiedzając targi „Uroda” poszukują informacji o nowych trendach nie tylko w branży „beauty”, ale również w innych dziedzinach.

Organizatorzy zapraszają do udziału firmy mające w swojej ofercie wszelkiego typu usługi i produkty przeznaczone dla płci pięknej i zapewniające jak najdłuższą młodość i zdrowie. Ideą imprezy jest aby były to prezentacje w formule pełnego atrakcji eventu. Panie pragną spędzić czas na ciekawych warsztatach, pokazach, degustacjach, skorzystać z porad i zrobić ciekawe zakupy.

Targi Uroda
-Targi Uroda
Fot. AmberExpo

Strefa Urody i Zdrowia  będzie stanowić wyraźnie wyodrębnioną część targowej ekspozycji i zostanie zaaranżowana w części hali wystawienniczej, odpowiednio oznaczonej i widocznej.

 

Specjalne, promocyjne ceny dla uczestników Strefy:

  • powierzchnia niezabudowana 150 zł/m²
  • powierzchnia zabudowana 200 zł/ m²

 

Dostępne będą również dodatkowe formy promocji na hali, jak np. możliwość rozstawienia rollupów, skorzystania z możliwości wyświetlania filmów promocyjnych na ekranach zlokalizowanych przy wejściu na hale oraz prezentacji na scenie.

W razie zainteresowania propozycją organizatorzy proszą o informacje jakim stoiskiem oraz jakimi usługami jesteście Państwo zainteresowani, co pozwoli im  przygotować szczegółową ofertę.

Kontakt:

Międzynarodowe Targi Gdańskie SA  Gdańsk, ul. Żaglowa 11 (budynek AmberExpo)

Dorota Solochewicz, 58 554 92 04; email: dorota.solochewicz@mtgsa.com.pl