Święto Wolności i Solidarności
  • 16.2 ºC  / 61.1 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
“To bid or not to bid… Czyli jak skutecznie pozyskiwać wydarzenia?”
Gdańska Organizacja Turystyczna & Gdansk Convention Bureau mają przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie przedstawicieli branży turystycznej pod hasłem “To bid or not to bid… Czyli jak skutecznie pozyskiwać wydarzenia?”.
A
A
data publikacji: 13 sierpnia 2018 r.

Wspólnie z naszymi partnerami, Grupą Hotelową ORBIS oraz TARIFA Corporate Events, zaprosiliśmy cenionych ekspertów z zakresu przemysłu spotkań. Dr Krzysztof Celuch wytłumaczy jak efektywnie współpracować z regionalnym Convention Bureau i ubiegać się o organizację kongresów i konferencji. Dowiemy się także jak wygląda proces wyboru gospodarza wydarzenia z perspektywy organizatora, a w roli prelegentki wystąpi Katarzyna Cioch, reprezentująca Polskie Towarzystwo Chirurgii Naczyniowej. Nie zabraknie również przykładu z lokalnego podwórka - powiemy jak staramy się to robić w Gdańsku.

Z kolei po części szkoleniowej, serdecznie zapraszamy na integracyjną wycieczkę kajakową po Motławie! Piękne widoki oraz świetna zabawa - gwarantowane!

Liczymy zatem na Państwa obecność!

Szczegóły szkolenia

30 sierpnia 2018 r.

godz. 12:30

Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto

Heweliusza 22, Gdańsk

Cena:

  • bezpłatnie dla Członków Gdańskiej Organizacji Turystycznej
  • 79 zł brutto dla pozostałych osób/podmiotów

Agenda spotkania

12:30-13:00 Rejestracja uczestników spotkania

13:00-13:10 Przywitanie uczestników przez Prezesa Zarządu GOT Łukasza Wysockiego

13:10-14:20 Jak współpracować z Convention Bureau? Jak powstaje oferta idealna?

dr Krzysztof Celuch, Celuch Consulting

14:20-15:30 Na co zwracają uwagę przedstawiciele stowarzyszeń? Czego oczekują od

destynacji, która chce zorganizować kongres lub konferencję?

Katarzyna Cioch, Polskie Towarzystwo Chirurgii Naczyniowej

15:30-16:00 Jak to staramy się robić w Gdańsku? O działaniach Gdansk Convention Bureau oraz

ofercie hoteli Grupy Hotelowej ORBIS słów kilka

Łukasz Wysocki, Gdańska Organizacja Turystyczna

Bartłomiej Barski, Gdańska Organizacja Turystyczna

Przedstawiciel Grupy Hotelowej Orbis

16:00-16:30 Podsumowanie i zakończenie spotkania

17:00-18:30 Integracyjna wycieczka kajakowa po Motławie

Informacje organizacyjne

  1. Ilość miejsc na spotkaniu ograniczona do maksymalnie 40 osób.
  2. Osoby zmotoryzowane mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu Hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto (liczba miejsc ograniczona).
  3. Zgłoszeń na spotkanie prosimy dokonywać poprzez poniższy formularz.

Informujemy, że:

Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Stowarzyszenie Gdańska Organizacja Turystyczna z siedzibą w Gdańsku (80-530) przy ulicy Uczniowskiej 22, wpisanym do rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku pod numerem KRS 0000139108, posiadającym numer identyfikacji podatkowej (NIP) 5832887298, tel.: 58 305 70 80, adres e-mail: got@visitgdansk.com Dane kontaktowe do inspektora ochrony danych w Stowarzyszeniu Gdańska Organizacja Turystyczna: iod@jestemzgdanska.pl Dane zbierane są w celu rejestracji na szkolenie “To bid or not to bid… Czyli jak skutecznie pozyskiwać wydarzenia?” na podstawie art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016r . Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego . Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do rejestracji na szkolenie. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa. Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. Dane osobowe będą przechowywane do czasu wycofania zgody.