Święto Wolności i Solidarności
  • 15.8 ºC  / 60.4 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
Prawie 30 lat Aktiv Tours Reisen!
Rok 2019 będzie szczególny dla Biura Podróży Aktiv Tours Reisen z Gdańska. Właśnie w tym roku firma założona przez Pana Michała Jasiczka będzie świętować 30-lecie działalności na rynku polskim. Jest nam niezwykle miło, że Aktiv Tours Reisen od wielu lat jest członkiem i partnerem Gdańskiej Organizacji Turystycznej.
A
A
data publikacji: 31 października 2018 r.

 

Aktiv Tours Reisen jest jednym z najdłużej istniejących i najbardziej uznanych biur podróży w Polsce. Biuro specjalizuje się głównie w organizacji turystyki przyjazdowej do Polski, jak również organizacją szkoleń, konferencji oraz co ciekawe - polowań.

W ciągu 3 dekad swojej działalności Aktiv Tours Reisen współpracowało z ponad setką biur podróży z zagranicy (głównie Niemiec), z którymi zrealizowało wycieczki tysięcy grup. Rocznie jest to ok. 500 grup przyjazdowych oraz tysiące zadowolonych klientów. Biuro ma podpisane umowy z ponad 500 hotelami na terenie całego kraju oraz w Europie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży turystycznej oraz profesjonalnemu podejściu do klienta Aktiv Tours Reisen zdobyło uznanie i prestiż na rynku usług turystycznych.

Nic więc dziwnego, że biuro w swojej działalności często kieruje się mottem Thomasa Edisona - "Jeżeli istnieje sposób, aby zrobić coś lepiej – znajdę go".

Gratulacje i wielu kolejnych lat sukcesów!