Święto Wolności i Solidarności
  • 16.7 ºC  / 62.1 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
Trwa Wiosenne Spotkanie European Cities Marketing w Gdańsku
22 lutego w Gdańsku rozpoczęło się coroczne spotkanie grupy European Cities Marketing. Z tej okazji do Gdańska przybyło wielu uznanych ekspertów z zakresu marketingu miast i destynacji, turystki i zarządzania. Konferencja, w której uczestniczy ponad 150 osób, potrwa do soboty 25 lutego.
A
A
data publikacji: 23 lutego 2017 r.

European Cities Marketing
-European Cities Marketing
Fot. Piotr Żagiell

Pierwszy dzień to oficjalna inauguracja konferencji i powitanie. Oprócz spotkań wewnętrznych w grupach roboczych, tego dnia goście wzięli udział w oficjalnej gali. „Jest mi niezmiernie miło, że widzę tak wielu znakomitych ekspertów i że na miejsce swojego spotkania wybraliście Państwo właśnie Gdańsk”, powitał uczestników gali zastępca prezydenta Gdańska, Piotr Grzelak.

Gościem specjalnym spotkania był prezydent Lech Wałęsa. Tradycyjnie już, przemówienie prezydenta cieszyło się ogromną popularnością i zainteresowaniem, a do pamiątkowego zdjęcia z Lechem Wałęsą ustawiła się kolejka gości, którzy przybyli z kilkunastu krajów.  

Podczas kolejnych dni, uczestnicy zrealizują bogaty program, przygotowany przez organizatorów. A jest on pełen prelekcji i wykładów bazujących na praktycznej wiedzy branżowej. Nie zabraknie uznanych ekspertów, którzy bazując na konkretnych przykładach, podzielą się z uczestnikami doświadczeniem i informacjami. Są to praktycy z takich metropolii jak Kopenhaga, Tel Aviv, Amsterdam, Dublin, Bruksela czy Goeteborg. Udział zapowiedzieli także przedstawiciele licznych organizacji turystycznych z całej Europy.

Ze szczegółowym programem można zapoznać się TUTAJ