Święto Wolności i Solidarności
  • 16.2 ºC  / 61.1 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
VIII Europejskie Forum Nowych Idei w Sopocie
Już w dniach 26-28 września w Sopocie odbędzie się kolejna edycja Forum Nowych Idei. Tradycyjnie do Sopotu zjadą uznani eksperci i paneliści z całego świata, aby dyskutować o aktualnych kwestiach i wyzwaniach stojących przed biznesem i społeczeństwem.
A
A
data publikacji: 31 sierpnia 2018 r.
EFNI

 

Europejskie Forum Nowych Idei to jedna z największych w tej części kontynentu konferencji, poświęcona globalnym trendom, nowym ideom oraz przyszłości Europy. Przedstawiciele biznesu, charyzmatyczni mówcy, liderzy i decydenci oraz autorytety ze świata kultury i nauki podczas kilkudziesięciu wydarzeń, paneli, spotkań otwartych, kontrapunktów czy nocnych rozmów debatują o najważniejszych wyzwaniach dla biznesu i społeczeństw w zmieniającym się świecie, o globalnych trendach oraz o przyszłym kształcie Unii.

Forum co roku gromadzi ponad tysiąc uczestników - przedstawicieli świata biznesu, nauki, kultury oraz administracji zarówno polskiej jak i europejskiej. Europejskie Forum Nowych Idei organizowane jest od 2011 roku przez Konfederację Lewiatan przy współudziale BusinessEurope oraz miasta Sopot.

Szczegóły wydarzenia, rejestracja oraz program TUTAJ.