Święto Wolności i Solidarności
  • 13.6 ºC  / 56.4 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
Vivadental nominowny do Gryfa Medialnego. Oddaj swój głos!
Członek Gdańskiej Organizacji Turystycznej / Gdansk Convention Bureau - międzynarodowy ośrodek kliniczny, edukacyjny i naukowo – badawczy Vivadental, został nominowany do najważniejszej nagrody gospodarczej Pomorza - Gryfa Pomorskiego. Znalazło się na niej 12 firm, w czterech kategoriach. Nominowani mają też szansę na Gryfa Medialnego. Przyznają go czytelnicy, radiosłuchacze Radia Gdańsk, "Dziennika Bałtyckiego" i Trojmiasto.pl. Głosowanie trwa do 1 czerwca 2017 do godziny 10:00. Polecamy!
A
A
data publikacji: 22 maja 2017 r.

Klinika Vivadental
-Klinika Vivadental
Fot. Vivadental

Konkurs o Nagrodę Pomorską „Gryf Gospodarczy" organizowany jest od 2000 r. Statuetka „Gryfa Gospodarczego" jest jedną z najbardziej cenionych regionalnych nagród gospodarczych, przyznawaną wspólnie przez organizacje samorządu gospodarczego i władze województwa pomorskiego. Konkurs organizowany jest po raz 18 z inicjatywy Pomorskiej Rady Przedsiębiorczości, której przewodniczy Marszałek Województwa Pomorskiego, Pan Mieczysław Struk.

Celem Konkursu jest promocja przedsiębiorczości i aktywności gospodarczej przedsiębiorstw województwa pomorskiego poprzez m.in. prezentację i promowanie firm, które mają korzystny wpływ na rozwój gospodarczy regionu, promowanie laureatów Konkursu poprzez rekomendowanie ich do ogólnopolskich nagród i wyróżnień, włączenie sektora przedsiębiorców do szerokiej współpracy z jednostkami samorządu terytorialnego, a także inicjowanie pozytywnego współzawodnictwa przedsiębiorstw.

Więcej informacji o konkursie dostępne tutaj.

ODDAJ GŁOS NA VIVADENTAL

Vivadental

Vivadental to międzynarodowy ośrodek kliniczny, edukacyjny i naukowo – badawczy specjalizujący się w implantologii stomatologicznej i przeprowadzaniu metamorfozy estetycznej uzębienia. To także fundacja dla dzieci oraz specjalistyczne wydawnictwo.

Vivadental oferuje Pacjentom możliwość spełniania najśmielszych marzeń o zmianie własnego wyglądu.

Profesjonalne leczenie estetyczne obejmuje zabiegi z zakresu wszystkich dziedzin stomatologii, implantologii stomatologicznej oraz medycyny regeneracyjnej, przy wykorzystaniu najnowszych osiągnięć współczesnej medycyny i zaawansowanych technologii.

Proces leczenia realizowany jest przez zespół lekarzy specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu innowacyjnych metod leczenia i przeprowadzaniu kompleksowej metamorfozy twarzy i uzębienia.

Vivadental oferuje najwyższe standardy terapeutyczne oparte o najnowsze osiągnięcia nauki, co gwarantuje rezultaty spektakularne i dotąd nieosiągalne, honorujące kulturę i estetykę człowieka wyrażające się poprzez zdrowy, piękny i nieskazitelny uśmiech, które zachwycają efektem i prezencją, przynoszą Pacjentom komfort, wygodę i satysfakcję.

Dowiedz się więcej o Vivadental tutaj.