Święto Wolności i Solidarności
  • 19.0 ºC  / 66.2 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
Weekend za pół ceny – przyłącz się!
W dniach 9-11 marca tego roku, odbędzie się kolejna edycja znanej i bardzo popularnej akcji Polskiej Organizacji Turystycznej: „Weekend za pół ceny”. Dla klientów, jest to doskonała okazja do zapoznania się z bogatą ofertą kulinarną w korzystnej cenie, zaś dla restauratorów, do promocji swoich lokali.
A
A
data publikacji: 25 stycznia 2018 r.

-
Fot.

Na początku warto przypomnieć, że ostatnia, jesienna edycja projektu cieszyła się wielkim powodzeniem. Z oferty 560 podmiotów, skorzystało wówczas ponad 110.000 tysięcy klientów. Co ważne, aż 90% restauracji wyraziło chęć ponownego udziału w „Weekendzie za pół ceny”. Organizatorzy, nie bez powodu są przekonani, że ten wynik uda się co najmniej powtórzyć, w marcu tego roku.

Z doświadczenia wiemy, że restauracje w okresie trwania promocji przeżywają prawdziwe oblężenie. Osoby, które skorzystały ze zniżek chętnie wracają później do wybranych restauracji, nawet jeśli muszą zapłacić regularną cenę.

Co trzeba zrobić, aby przyłączyć się do akcji?

Wystarczy w dniach 9-11 marca oferować swoje produkty ze zniżką 50% (lub większą), a wcześniej zgłosić swój udział w projekcie.

Zgłoszenia przyjmowane są do 13 lutego 2018, a szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie: https://polskazobaczwiecej.pl/

Zachęcamy do udziału. To się wszystkim po prostu opłaca!