Święto Wolności i Solidarności
  • 13.6 ºC  / 56.4 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
Zapraszamy biznes – we Wrocławiu!
Już 5 grudnia, w ramach drugiej edycji akcji „Gdańsk Zaprasza Biznes” odwiedzimy Wrocław. Po ogromnym sukcesie ubiegłorocznego wydarzenia w Warszawie, tym razem Gdansk Convention Bureau oraz MeetingPlanner chcą przybliżyć możliwości konferencyjne, obiekty kongresowe oraz piękno Gdańska, branży organizatorów eventów z rynku wrocławskiego.
A
A
data publikacji: 30 listopada 2017 r.

Zapraszamy biznes we Wrocławiu!
-Zapraszamy biznes we Wrocławiu!
Fot. GOT

Ogromne podziękowania już na wstępie należą się naszym partnerom głównym, którzy aktywnie wsparli naszą inicjatywę, a są nimi w tym roku InvestGda, Olivia Business Centre oraz nowy w projekcie, TORUS.

Cała idea projektu osadzona jest, z jednej strony wokół prezentacji możliwości konferencyjnych, a z drugiej, nawet ważniejszej, ułatwienia uczestnikom nawiązywania kontaktów biznesowych, które w przyszłości mogą zaowocować organizacją dużych i małych wydarzeń właśnie w Gdańsku i na Pomorzu. Wszystko w luźnej, spokojnej atmosferze, przy poczęstunku i muzyce.

Spotkanie poprowadzi znany we Wrocławiu dziennikarz, piszący m.in. dla portalu Money.pl, Krzysztof Janoś.

Początek wydarzenia zaplanowaliśmy na godzinę 18.00, w eleganckim, 4 gwiazdkowym hotelu Scandic, położonym w ścisłym centrum stolicy Dolnego Śląska. Oprócz partnerów głównych, swoje walory przedstawią również Energa Stadion Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka oraz Europejskie Centrum Solidarności. Celem ostatecznym jest, jak łatwo zauważyć, dalsze zwiększanie liczby spotkań odbywających się w naszym regionie.

Tak wyglądało spotkanie w ubiegłym roku, w Warszawie
-Tak wyglądało spotkanie w ubiegłym roku, w Warszawie
Fot. MeetingPlanner.pl

Warto przypomnieć, że w zeszłym roku udział wzięło ponad 40 przedstawicieli firm z Warszawy. W tym roku spodziewamy się około 30 osób, ze względu na nieco mniejszy, wrocławski rynek branżowy.