European Best Destination
  • 2.66 ºC / 36.8 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
Zaprosiliśmy Biznes! Już po raz drugi.
Gdansk Convention Bureau miało ogromną przyjemności spotkać się z organizatorami wydarzeń, agencjami pr-owymi oraz przedstawicielami innych związanych z turystką biznesową firm, podczas drugiej edycji akcji „Gdańsk Zaprasza Biznes” we Wrocławiu
A
A
data publikacji: 07 grudnia 2017 r.

Zaprosiliśmy Branżę do Wrocławia
Zaprosiliśmy Branżę do Wrocławia
Fot. Gdańska Organizacja Turystyczna

Po zeszłorocznym sukcesie pierwszej edycji naszego wydarzenia, które odbyło się wówczas w Warszawie, tym razem za cel postawiliśmy sobie promocję naszych firm i obiektów w stolicy Dolnego Śląska. Nie bez powodu Wrocław reklamuje się jako „Miasto Spotkań” – rzeczywiście prezentacje i rozmowy przebiegały w bardzo miłej i wesołej atmosferze. Zaprezentowaliśmy naszych partnerów i ich przestrzeń, którą doskonale nadaje się do organizacji rozmaitych eventów. Na początku oczywiście nie mogło się obyć bez wprowadzenia i kilku słów o samym Gdańsku. Następnie swoje prezentacje przedstawili: InvestGda, Olivia Business Centre (z kapitalną przestrzenią konferencyjną na ostatnich poziomach wieży Olivia Star, czyli ponad 150 metrów nad ziemią!) oraz Torus z imponującym kompleksem „Alchemia”.

Uczestnicy dowiedzieli się także jak może wesprzeć ich Gdańsk Convention Bureau. „Jesteśmy dla Państwa. Mamy doświadczenie i znamy lokalny rynek. Naszym zadaniem jest pomóc Wam przy organizacji wydarzeń w Gdańsku, dlatego zawsze gorąco zachęcam do kontaktu”, mówił Łukasz Wysocki, prezes Gdańskiej Organizacji Turystycznej i Gdansk Convention Bureau, podczas swojej prezentacji poświęconej naszej strukturze.

Gdańsk Zaprasza Biznes we Wrocławiu
Gdańsk Zaprasza Biznes we Wrocławiu
Fot. Gdańska Organizacja Turystyczna

Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się także wystąpienia przedstawicieli „Unique venues”, czyli unikalnych obiektów. Byli z nami Energa Stadion Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka, Europejskie Centrum Solidarności oraz AmberExpo.

Po oficjalnej części przyszedł czas na najważniejszy punkt programu, czyli poczęstunek i nawiązywanie kontaktów. Z przyjemnością obserwowaliśmy jak wiele wizytówek wymieniono.

Ostatnim punktem był oczywiście tradycyjny konkurs wizytówkowy, gdzie do wygrania były gry planszowe, porcelana Magdy Bendy oraz vouchery na weekend w Gdańsku. Za te ostatnie serdecznie dziękujemy hotelom: IBIS Gdańsk Stare Miasto, Hampton by Hilton Oliwa oraz Novotel Gdańsk Centrum.

Za niespełna rok, kolejny raz zaprosimy biznes. Tym razem wyruszymy do Krakowa!