Święto Wolności i Solidarności
  • 16.2 ºC  / 61.1 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
Zaprosiliśmy Biznes! Już po raz drugi.
Gdansk Convention Bureau miało ogromną przyjemności spotkać się z organizatorami wydarzeń, agencjami pr-owymi oraz przedstawicielami innych związanych z turystką biznesową firm, podczas drugiej edycji akcji „Gdańsk Zaprasza Biznes” we Wrocławiu
A
A
data publikacji: 07 grudnia 2017 r.

Zaprosiliśmy Branżę do Wrocławia
-Zaprosiliśmy Branżę do Wrocławia
Fot. Gdańska Organizacja Turystyczna

Po zeszłorocznym sukcesie pierwszej edycji naszego wydarzenia, które odbyło się wówczas w Warszawie, tym razem za cel postawiliśmy sobie promocję naszych firm i obiektów w stolicy Dolnego Śląska. Nie bez powodu Wrocław reklamuje się jako „Miasto Spotkań” – rzeczywiście prezentacje i rozmowy przebiegały w bardzo miłej i wesołej atmosferze. Zaprezentowaliśmy naszych partnerów i ich przestrzeń, którą doskonale nadaje się do organizacji rozmaitych eventów. Na początku oczywiście nie mogło się obyć bez wprowadzenia i kilku słów o samym Gdańsku. Następnie swoje prezentacje przedstawili: InvestGda, Olivia Business Centre (z kapitalną przestrzenią konferencyjną na ostatnich poziomach wieży Olivia Star, czyli ponad 150 metrów nad ziemią!) oraz Torus z imponującym kompleksem „Alchemia”.

Uczestnicy dowiedzieli się także jak może wesprzeć ich Gdańsk Convention Bureau. „Jesteśmy dla Państwa. Mamy doświadczenie i znamy lokalny rynek. Naszym zadaniem jest pomóc Wam przy organizacji wydarzeń w Gdańsku, dlatego zawsze gorąco zachęcam do kontaktu”, mówił Łukasz Wysocki, prezes Gdańskiej Organizacji Turystycznej i Gdansk Convention Bureau, podczas swojej prezentacji poświęconej naszej strukturze.

Gdańsk Zaprasza Biznes we Wrocławiu
-Gdańsk Zaprasza Biznes we Wrocławiu
Fot. Gdańska Organizacja Turystyczna

Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się także wystąpienia przedstawicieli „Unique venues”, czyli unikalnych obiektów. Byli z nami Energa Stadion Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka, Europejskie Centrum Solidarności oraz AmberExpo.

Po oficjalnej części przyszedł czas na najważniejszy punkt programu, czyli poczęstunek i nawiązywanie kontaktów. Z przyjemnością obserwowaliśmy jak wiele wizytówek wymieniono.

Ostatnim punktem był oczywiście tradycyjny konkurs wizytówkowy, gdzie do wygrania były gry planszowe, porcelana Magdy Bendy oraz vouchery na weekend w Gdańsku. Za te ostatnie serdecznie dziękujemy hotelom: IBIS Gdańsk Stare Miasto, Hampton by Hilton Oliwa oraz Novotel Gdańsk Centrum.

Za niespełna rok, kolejny raz zaprosimy biznes. Tym razem wyruszymy do Krakowa!