Święto Wolności i Solidarności
  • 13.6 ºC  / 56.4 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
Już 4 października, w Europejskim Centrum Solidarności, restauratorzy i szefowie kuchni z Polski północnej połączą wiedzę, doświadczenie i siły podczas konferencji MADE RESTAURANT, aby profesjonalizować branżę gastronomiczną w ramach kampanii edukacyjnej DO USŁUG.
A
A
data publikacji: 14 września 2017 r.

Spotkanie już 4 października
-Spotkanie już 4 października
Fot. MADE RESTAURANT

Spotkanie ma na celu zintegrowanie przedsiębiorców i kadry zarządzającej z Pomorza, Warmii i Mazur wokół największych problemów i mitów gnębiących branżę. Obecnie jednym z głównych problemów jest brak zaangażowanych i rzetelnych pracowników, co przekłada się na duże straty i problemy biznesowe restauracji.

Potrzebna jest zmiana wizerunku branży gastronomicznej w Polsce, aby pracownicy przestali traktować ją jako „pracę na chwilę” i zaczęli postrzegać jako dochodową, perspektywiczną profesję, wzorem Zachodu”, tak Krzysztof Janiszewski – współwłaściciel jednej z najlepszych w Polsce restauracji - SENSES (gwiazdka Michelin) skomentował potrzebę zmian w branży podczas debaty zorganizowanej przez zespół MADE.

Jak to zrobić? Właśnie ruszyła REKRUTACJA do grona uczestników i prelegentów pomorskiej konferencji gastronomicznej MADE RESTAURANT

Temat przewodni to „Zatrudniaj, angażuj i zarabiaj”. To już drugie z kolei spotkanie liderów lokalnej, polskiej gastronomii organizowane w ramach kampanii edukacyjnej DO USŁUG. Pierwsze odbyło się w maju tego roku w Krakowie a kolejne planowane są w Gdańsku, Wrocławiu (30 października 2017) i Poznaniu (5 lutego 2018).

Naszymi ekspertami będą wyjątkowi praktycy branży gastronomicznej związani z regionem, a wśród nich: Justyna Zdunek (Metamorfoza), Basia Ritz (Restauracja Ritz), Artur Moroz (Bulaj), Marcin Wachowicz (Aioli), Przemek Woźny (Courtyard by Marriott), Paweł Dołżonek (Pałac Ciekocinko), Agata Wojda (Hotel Bellotto), Anna Pikuła i Monika Dybczyk (Hotele SPA dr Irena Eris), Justyna Zalewska (Smakuj Trójmiasto, Food Brand), Tomasz Habdas (Liczby na talerzu), Krystyna Hartenberger-Pater (PROT), Krzysztof Szulborski (SKP), Tomasz Deker (T. Deker Patissier & Chocolatier), Dorota Minta (GASTRO HR) oraz Katarzyna Derdzińska (MADE), Krzysztof Gorecki (MADE), Agnieszka Małkiewicz (MADE), a to dopiero początek...

W spotkaniu w Gdańsku wezmą udział liderzy branży, czyli czołowi i najbardziej przedsiębiorczy restauratorzy, szefowie kuchni, managerowie, sommelierzy oraz dostawcy, którzy chcą czynnie wspierać rozwój branży HORECA. To ich biznesowe losy, zdania i poglądy będzie można poznać podczas wykładów, ponieważ będą gdańskiej konferencji MADE RESTAURANT. Debaty i gorące dyskusje o tym, jak zaangażowanie i lojalność pracowników przekłada się na sprzedaż i marketing oraz unikalne doświadczenie gościa w restauracji będą przedmiotem konferencji. To też wyjątkowa okazja do networkingu i integracji środowiska, a dla najprężniejszych dostawców okazja do poznania potrzeb lokalnych klientów.

Podczas debaty „DOSTAWCY - PARTNERZY W BIZNESIE I ROZWOJU PRACOWNIKÓW”, przedsiębiorcy dowiedzą się, na jakie wsparcie mogą liczyć od dostawców/producentów, m.in. szkolenia, warsztaty, systemy motywacyjne, czyli formy, które bezpłatnie pozwolą rozwinąć kompetencje i zmotywować pracowników gastronomii.

Organizatorem wydarzenia jest zespół profesjonalistów MADE wyspecjalizowanych w organizacji kampanii, wydarzeń i projektów edukacyjnych w branży HORECA.

UWAGA! Jeśli przy rejestracji użyjecie Państwo specjalnego kodu:  anmade10 otrzymacie dodatkowy rabat -10% na zakup kolejnych miejsc.

Program oraz szczegóły TUTAJ