Święto Wolności i Solidarności
  • 16.2 ºC  / 61.1 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
Zbliża się INcoming Poland 2016. Weź udział w wyjątkowych warsztatach!
Jedna z najważniejszych imprez tego roku wspierających branżę turystyki w naszym regionie, odbędzie się już 25 października 2016 r. w siedzibie AmberExpo w Gdańsku (ul. Żaglowa 11, sala nr 4). Z tej okazji Gdańska Organizacja Turystyczna zaplanowała warsztaty z zakresu budowania wizerunku polskich regionów oraz wyzwań w zarządzaniu sektorem turystycznym i hotelarskim.
A
A
data publikacji: 22 września 2016 r.

Program i formuła wydarzenia sprzyjają wymianie doświadczeń oraz poszukiwaniu źródeł inspiracji dla dalszego rozwoju kanałów sprzedaży usług i marketingu w branży turystycznej. Specjalnie z myślą o INcoming dobraliśmy tematykę i ekspertów. Jest to wyjątkowa okazja do tego, aby spotkać się i porozmawiać w środowisku turystycznym oraz nawiązać cenne kontakty biznesowe z podmiotami z Polski i ze świata.

„W dzisiejszych czasach nie można rozdzielać turystki i marketingu. INcoming Poland to doskonała okazja aby przekonać się o sile marketingu w służbie turystyki. Wymienić się doświadczeniami i poznać opinie ekspertów. Wszystko z myślą o wzorcowej obsłudze turystów, a jest to tym ważniejsze, że jak pokazują badania, koniunktura nam sprzyja”, mówi Łukasz Wysocki, prezes Gdańskiej Organizacji Turystycznej.

Szymon Sikorski poprowadzi warsztat „Wizerunek polskich regionów - narzędzia i dobre praktyki”. Dowiemy się na nim m.in. jak skutecznie wykorzystywać najmocniejsze atuty każdego regionu, jak działać w zgodzie ze specyfiką danego obszaru tak, aby zachęcić jak największą liczbę turystów do odwiedzin, i co ważne, powrotu.

Z kolei Milenko Gudic  będzie prelegentem warsztatu „Leadership Challenges in Tourism and Hospitality Industry”. Podczas tego spotkania poruszymy zagadnienia związane
z zarządzaniem sektorem szeroko rozumianego „Hospitality”, który ma ogromne znaczenie dla wizerunku miasta i regionu oraz dowiemy się jakie wzorce działań przyjmowano aby sprostać wyzwaniom z tym związanym.

Warsztaty odbędą się we wtorek 25 października, odpowiednio o godz. 9.30 i 11.00
w siedzibie Amber Expo, w sali nr 4. Na warsztaty obowiązuje osobna rejestracja!

InComming Poland - Szymon Sikorski
-InComming Poland - Szymon Sikorski
Fot. Gdańska Organizacja Turystyczna

Tematyka: „Wizerunek polskich regionów – narzędzia i dobre praktyki”

Szymon Sikorski  9:30-10:45

Prezes i strateg w Publiconie. Prezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Członek Rady Etyki Public Relations. Założyciel i pomysłodawca cyklu konferencji Social Media Day, promującej rewolucje jaka dokonuje się dzięki nowym mediom (socialmediaday.pl) Pomysłodawca cyklu seminariów PR Regionów. Autor strategii komunikacyjnych oraz projektów komunikacyjnych dla miast, regionów oraz produktów turystycznych. Wykładowca wielu uczelni wyższych, doradca samorządowy i szkoleniowiec. Założyciel i prezes Stowarzyszenia OpenGov.pl - zajmującego się transparentnością komunikacji instytucji publicznych.

InComming Poland - Milenko Gudic
-InComming Poland - Milenko Gudic
Fot. Gdańska Organizacja Turystyczna

Tematyka: „Leadership Challenges in Tourism and Hospitality Industry”

Milenko Gudic 11:00-12:30

Założyciel i dyrektor, REFOMENT Consulting & Coaching w Belgradzie. Zaprojektował i zarządzał IMTA – Międzynarodową Akademią Zarządzania dla Nauczycieli, która w latach 2000-2014 uczyła 510 profesorów reprezentujących 152 instytucje z 43 państw. Dzięki Instytutowi Ekonomii w Belgradzie, i jako konsultant międzynarodowych organizacji takich jak OECD, UNDP, UNIDO, ICPE, CEEMAN zaplanował i zrealizował badania w dziedzinie konsultingu i projektów tworzenia instytucji, włączając w to edukację z zakresu zarządzania.

Warto zaznaczyć, że udział w spotkaniach jest BEZPŁATNY dla przedstawicieli pomorskiej branży turystycznej. Dla podmiotów spoza województwa pomorskiego zainteresowanych udziałem w programie szkoleniowym określono opłatę rejestracyjną w wysokości: 123 pln brutto/osoba.

Szczegóły wydarzenia, program dostępne na stronie http://www.incomingpoland.amberexpo.pl/

Wydarzenie organizowane jest wspólnie przez Gdańską Organizacje Turystyczną, Pomorską Regionalną Organizacją Turystyczną oraz Międzynarodowe Targi Gdańskie.