Święto Wolności i Solidarności
  • 19.0 ºC  / 66.2 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
Zbliża się rozstrzygniecie plebiscytu MP Power 12
Jury konkursu MP Power Awards ogłosiło nominacje w plebiscycie MP Power 12. Zwycięzców poznamy podczas finałowej gali, która odbędzie się 24 marca, na Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Z przyjemnością informujemy, że w kategorii „Convention Bureau”, jednym z nominowanych jest Łukasz Wysocki.
A
A
data publikacji: 06 marca 2017 r.

MP Power 12, część konkursu MP Power Awards, stanowi plebiscyt, w ramach którego wyróżnieni są eksperci i osobistości sektora branży eventowej. MP Power 12 to ludzie, których siła przebicia ma znaczący wpływ na kształt i rozwój rynku w danym roku.


W tej części konkursu jury wyróżnia meeting plannerów korporacyjnych – marketera lub właściciela biznesowego, przedstawiciela działu zakupów, reprezentujących stowarzyszenia, agencje eventowe, incentive travel, DMC/PCO, team building/outdoor, przedstawiciela convention bureaux oraz dostawców – venue, multimediów, cateringu.

W kategorii open wyróżniane są osoby niezwiązane bezpośrednio z branżą eventową, ale działające na jej rzecz, wspierające rozwój tego sektora.

Szczegółowe nominacje w każdej kategorii można znaleźć TUTAJ.