Święto Wolności i Solidarności
  • 13.6 ºC  / 56.4 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
Zmierz się z najlepszymi - SKAT International Golf Cup
W dniach 9-10 czerwca 2017 roku odbędzie się kolejna edycja SKAT International Golf Cup. Tradycyjnie już, na miejsce tej wyjątkowej imprezy zostało wybrane jedno z najlepszych pól golfowych w Europie - Sierra Golf Club w Pętkowicach, na którym regularnie rozgrywają się najważniejsze europejskie i ogólnopolskie turnieje.
A
A
data publikacji: 09 maja 2017 r.

Golf to sport dla każdego!
-Golf to sport dla każdego!
Fot. SKAT

Golf to sport, który sprawia dużą przyjemność każdemu bez względu na wiek i płeć. Ta gra łączy w sobie wiele pozytywnych elementów. Oprócz rywalizacji sportowej na zadbanych polach i na tle pięknych krajobrazów, można korzystnie spędzać czas nie tylko relaksując się, ale również można spotkać wyjątkowe osobowości i podzielić się z nimi sportową pasją. Jest to też sposób na regularne spotkania z przyjaciółmi oraz na dobrą zabawę z rodziną.

Golf jest sposobem na oderwanie się od codziennych czynności, a świeże powietrze i piękne otoczenie inspiruje do nowych odważnych decyzji w życiu codziennym i biznesie.

Turniej jest organizowany przez gdańską firmę SKAT Transport – firmę ze ścisłej europejskiej czołówki w branży logistycznej. Dwudniowa impreza sportowa, klasyfikowana przez Polski Związek Golfa jest unikalnym wydarzeniem na tle pozostałych sportowych turniejów golfowych w Polsce. Na to wydarzenie przyjeżdżają zawodnicy z najlepszych polskich i zagranicznych klubów. W tym roku spodziewamy się również silnych zawodników z USA. Dotychczas na podium oprócz reprezentantów polskich klubów, pojawiali się zawodnicy z Rosji i Szwecji.

Na SKAT International Golf Cup stawi się również czołówka polskich Juniorów, którzy powalczą w kategoriach juniorskich o kryształowe trofea oraz wysokiej jakości sprzęt sportowy i mnóstwo innych nagród ufundowanych przez sponsorów i partnerów wydarzenia.

Czerwcowe wydarzenie jest podzielone na 2 części, turniej z nagrodami w 14 kategoriach, oraz Akademia Golfa - dla zaproszonych gości, którzy chcą dopiero rozpocząć swoją przygodę z tym sportem oraz poznać jego zasady. Doświadczenie poprzednich turniejów pokazało, że kilkadziesiąt osób zainspirowanych tą wyjątkową grą na poważnie rozpoczęło treningi. Miło nam poinformować, że w tegorocznym wydarzeniu zadebiutuje również SKAT Golf Team.

Turniej golfowy SKAT przyciąga nie tylko najlepszych zawodników, ale również, osoby znane z mediów są częstymi gośćmi tego wydarzenia. O ich wrażeniach  można przeczytać i posłuchać na stronie internetowej turnieju.

Serdecznie zapraszamy do udziału i kibicowania!

www.skatgolf.com