Święto Wolności i Solidarności
  • 16.2 ºC  / 61.1 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
Zostań partnerem Gdańskiej Organizacji Turystycznej!
Jak twórczo i przyjemnie spędzać wolny czas? Dokąd pojechać na wakacje? Jakich miejsc nie można pominąć? Odpowiedzi, między innymi, na te pytania będzie można odnaleźć podczas Free Time Festiwal, 7-8 kwietnia w Międzynarodowych Targach Gdańskich.
A
A
data publikacji: 08 marca 2018 r.

-
Fot.

Gdańska Organizacja Turystyczna przygotowała specjalną ofertę wspólnego udziału swoich członków we Free Time Festiwal.

Dołącz do nas ze swoimi pomysłami! Proponujemy Ci:
Przestrzeń wystawienniczą wielkości 4m x 2m w promocyjnej cenie.

  • 7-8 kwietnia (2 dni) w cenie 800 zł netto
  • 7 lub 8 kwietnia (1 dzień) w cenie 600 zł netto

W ramach pakietu gwarantujemy dobrze eksponowane miejsce, ladę i stolik barowy na naszym, wspólnym stoisku. Dodatkowo zapewniamy promocję w postaci informacji o partnerze na portalu visitgdansk.com oraz w social media.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu!
Koordynator projektu : Paweł Iwan, pawel.iwan@visitgdansk.com, 888 162 829

O Festiwalu

Festiwal łączy kilka uzupełniających się wydarzeń: Festiwal Turystyki i Czasu Wolnego, Bike Festiwal, Kajak Expo, Debiuty i Mistrzostwa Polski: Fit-Kid & Fitness Aerobic, Festiwal Smaków Food Trucków, Ogrodowe Kreacje.

Free Time Festiwal adresowany jest do osób preferujących aktywny i zdrowy styl życia, nielubiących się nudzić. Do rodzin z dziećmi, poszukujących nietypowych i ciekawych atrakcji turystycznych, kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych.

Fantastyczna frekwencja (ponad 20 tysięcy gości w 2017 r.), doskonała atmosfera, widowiskowe pokazy - między innymi trialu rowerowego czy kajakowego freestyle’u, mnóstwo konkursów, zabaw i aktywności sportowych, pozytywne komentarze uczestników i Wystawców - potwierdzają sukces i potencjał wydarzenia.