Święto Wolności i Solidarności
  • 19.0 ºC  / 66.2 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
GCB Event
A
A
data publikacji: 08 marca 2016 r.

GCB Event – Twój sposób na udaną konferencję!

Gdańska Organizacja Turystyczna / Gdansk Convention Bureau, wraz z partnerami technologicznymi,  przygotowała specjalną aplikację – GCB Event, zaprojektowaną specjalnie z myślą o organizatorach konferencji, warsztatów, seminariów i innych wydarzeń.

To bardzo użyteczne narzędzie, dzięki któremu każdy uczestnik konferencji uzyskuje natychmiastowy dostęp do programu, listy prelegentów, wykazu sal, listy partnerów i sponsorów oraz innych ważnych danych. Jednocześnie, GCB Event pozostaje intuicyjne i przyjazne dla użytkownika, zapewniając organizatorom dużą swobodę działania.

Jak uzyskać dostęp? Wystarczy skontaktować się z nami i wysłać nam dane swojego wydarzenia na gcb@visitgdansk.com, a my wprowadzimy je do systemu.

Użytkowanie programu jest darmowe i nie wiąże się żadnymi kosztami. W razie pytań, Gdańska Organizacja Turystyczna / Gdansk Convention Bureau służą pomocą.

Sprawdź możliwości aplikacji GCBevent! (1.84 MB)

Gdańsk Convention Bureau prowadzi Program Rekomendacji firm wyspecjalizowanych w kompleksowej organizacji i obsłudze kongresów w Gdańsku i Regionie.