• 4.4 ºC  / 40.0 ºF   
 • Miasto Gdańsk
 • Miasto Gdańsk
 • PL / EN / DE / SE / RU / NO
 • Kontrast Kontrast
PCO
A
A
data publikacji: 08 marca 2016 r.

Gdańsk Convention Bureau prowadzi Program Rekomendacji firm wyspecjalizowanych w kompleksowej organizacji i obsłudze kongresów w Gdańsku i Regionie.

więc

JOYevent travel & event agency

80-041 Gdańsk
ul. Fieldorfa 11/3
tel: +48 58 320 61 69
fax: +48 58 320 61 67
e-mail: joyevent@joyevent.pl
www: www.joyevent.pl
 

Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksową organizacją integracyjnych imprez firmowych, konferencji, kongresów a także pikników i festynów firmowych. Oferujemy atrakcje typu team building, gry miejskie i city tours, scenariuszowe imprezy wieczorne a wszystko opieramy na autorskich pomysłach.

Nasze imprezy organizujemy na terenie całego kraju, ale jako lokalny DMC (Destination Management Company) specjalizujemy się w organizacji eventów w Polsce północnej. Część naszej firmy specjalizuje się także w organizacji podróży kulturowych do egzotycznych miejsc na tzw. wycieczki motywacyjne – czyli incentive. Nasz zespół wyróżnia się dużą kreatywnością, elastycznością, a przy tym fachową wiedzą i profesjonalnym działaniem. Działamy od 2006 roku, jesteśmy licencjonowanym organizatorem turystyki, rekomendowanym PCO (Professional Congress Organiser), nasze produkty dwukrotnie otrzymały tytuł „Najlepszy Produkt Turystyczny Gdańska”, a firma wybrana została „Liderem Gdańskiej Przedsiębiorczości”.

 

Mazurkas Travel Poland

01-515 Warszawa
Al. Wojska Polskiego 27
tel: +48 22 536 46 49
fax: +48 536 46 10
e-mail: mazurkas@mazurkas.com.pl
www: www.mazurkas.com.pl/pl/
 

Biuro Kongresów i Konferencji Mazurkas Travel jako Profesjonalny Organizator Kongresów (PCO) posiada doświadczenie oraz wszystkie niezbędne narzędzia, aby przygotować i przeprowadzić w pełnym zakresie:

 • kongres
 • konferencję
 • sympozjum
 • seminarium
 • wystawę

lub inną tego typu imprezę dla przedstawicieli nauki, polityki czy też członków różnych organizacji: zawodowych, gospodarczych, sportowych, społecznych i kulturalnych.

Mazurkas Travel jest jedną z najdłużej działających firm w tym sektorze polskiego rynku. Rocznie organizujemy kilkadziesiąt imprez krajowych i międzynarodowych, dla kilku tysięcy uczestników z Polski i ze świata. Naszą wiarygodność potwierdza członkostwo w wielu prestiżowych organizacjach zrzeszających organizatorów kongresów i konferencji oraz długa lista referencyjna. Nasze doświadczenie, a przede wszystkim elastyczność, kreatywność i nowatorstwo pozwala na indywidualne podejście do każdego klienta i dostosowanie szerokiej gamy naszych usług do jego wymagań. Jesteśmy przedsiębiorstwem w pełni przygotowanym do organizowania kongresów i konferencji. Żadna konferencja nie jest dla nas ani za duża, ani za mała. Świadczymy usługi wszędzie, bez względu na to, gdzie znajduje się siedziba klienta i dokąd klient zmierza. Zespół Biura Kongresów i Konferencji Mazurkas Travel to wysokiej klasy profesjonaliści wykazujący się kreatywnością, przedsiębiorczością, dążeniem do perfekcji przy organizacji i realizacji imprez.

Osoba kontaktowa jako PCO: Katarzyna Rokicka – Executive Manager
e-mail: k.rokicka@mazurkas.com.pl
tel.: +48 22 389 41 52, +48 606 886 176

Osoba kontaktowa jako DMC: Marta Kicler – Business Development Director Meetings & Incentives
e-mail: m.kicler@mazurkas.com.pl
tel.: +48 22 536 46 74, +48 604 206 954

 

TARIFA Corporate Events

80-317 Gdańsk
ul. Obrońców Westerplatte 23
tel: +48 58 555 33 88
fax: +48 58 746 34 55
e-mail: biuro@tarifa.pl
www: www.tarifa.pl/incentive/pl/
 

Firma Tarifa rozpoczęła swoją działalność w 2005 roku. Główna siedziba Firmy mieści się w Gdańsku, jednak działamy na terenie całej Europy i  współpracujemy z najlepszymi,  sprawdzonymi podwykonawcami obsługując największe firmy w Polsce. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją i wieloletnim doświadczeniem, którzy wiedzą jak ważny jest pozytywny odbiór oraz stały kontakt z klientem. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Powierzone nam projekty kompleksowo obsługujemy, koordynujemy, dopracowujemy w najdrobniejszych szczegółach. A niepowtarzalne wydarzenie, zaskakujący scenariusz, scenografia, profesjonalizm i pełne zaangażowanie gwarantują pozytywne emocje.

 

ATP activity

  Osoba kontaktowa DMC:
  Edyta Kowalewska – Business Development Manager
  edyta.kowalewska@atpactivity.pl
  tel. +48 502 682 199
  Osoba kontaktowa PCO:
  Zbigniew Trusewicz – Event Manager
  zbigniew.trusewicz@atpactivity.pl
  tel. +48 500 030 450

 

Organizacja kongresów, konferencji, spotkań i eventów dla firm, korporacji i instytucji to specjalność ATP activity. Robimy to profesjonalnie i z polotem.

Nasze doświadczenie to mnóstwo kompleksowo zorganizowanych wydarzeń, zadowolonych klientów i zmotywowanych firm.

Dzięki szerokim kontaktom branżowym oraz wieloletniemu doświadczeniu oferujemy jeden kontakt

zapewniający pełną obsługę wydarzenia, a w nim:

 • pełną obsługę logistyczną (przeloty, czartery, wynajem autokarów, busów, limuzyn itp.),
 • sprawdzone hotele, catering, miejsca konferencyjne wraz z pełnym zapleczem technicznym,
 • pełną obsługę medialną (dźwięk, scenografia, oświetlenie, obsługa TV, najnowocześniejsze multimedia),
 • programy towarzyszące (aktywności, uroczyste zakończenia, gale, występy artystów,

prowadzący celebryci),

 • pełną obsługę marketingową, reklamową i recepcyjną.

Nasze doświadczenia obejmują organizację spotkań: od małych VIP (4 osoby), poprzez średnie

(na kilkadziesiąt – kilkaset osób) do konferencji i gali na 2160 osób. Niezależnie od liczebności grupy zapewniamy każdemu uczestnikowi poczucie aktywnego uczestnictwa w imprezie!