• 16.0 ºC  / 60.8 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
Craft Beer Trail - Trójmiejski Szlak Piwny!

Nowe miejsca, nowe piwne smaki. Na trasie 10 lokali. Sprawdźcie co nowego czeka na was na piwnej trasie prowadzącej przez Trójmiasto w 2019 roku

A
A
AleBrowar Sopot (10/11)
AleBrowar Sopot
AleBrowar Sopot
AleBrowar Sopot

AleBrowar Sopot to trzeci już po Gdyni i Wrocławiu firmowy lokal jednego z pierwszych i największych kraftowych polskich browarów. W nowym barze znajduje się 13 kranów a na nich najlepsze piwa z ciągle rozwijającej się oferty AleBrowaru.

Bar jest przestronny, dynamiczny, z wielkimi oknami, z których widać miasto, dworzec i przejeżdżające pociągi. Lokal położony jest tuż przy głównym szlaku, ale na tyle z boku, że tworzy wrażenie miejsca kameralnego. We wnętrzu dominuje drewno, sprawiając, że jest tu przytulnie i ciepło. Lokal w Sopocie będzie pierwszym barem AleBrowaru, w którym oprócz piwa pojawi się także jedzenie. Na miejscu można zjeść chrupiącą, wykonaną na cienkim cieście pizzę.

Jak w każdym barze AleBrowaru i tutaj będzie można kupić piwa na wynos. W lodówkach znajdziemy szeroką ofertę piw butelkowych zarówno z polskich jak i zagranicznych browarów.

AleBrowar Sopot

Podjazd 11

81-805 Sopot

https://www.facebook.com/alebrowarsopot/


(9/11)

(10/11)