• -0.8 ºC  / 30.7 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Craft Beer Trail - Trójmiejski Szlak Piwny!

Gdańska Organizacja Turystyczna stworzyła Craft Beer Trail, dzięki któremu turyści mogą odkrywać wyjątkowe piwa rzemieślnicze, a tych jak wiadomo w Trójmieście nie brakuje. Trójmiejski Szlak Piwny wystartował w 2016 roku wraz z rozpoczęciem Jarmarku św. Dominika, a od tego czasu już sporo fanów złotego napoju przekonało się, że jest to dobry sposób na spędzanie wolnego czasu w mieście, i zdobycie ciekawych nagród!

A
A
Browar Port Gdynia (7/10)

Browar Port Gdynia
-Browar Port Gdynia
Fot. Browar Port Gdynia

Browar Port Gdynia jest pierwszym Browarem w 90 – letniej historii Miasta Gdynia, usytuowanym tuż nad brzegiem Zatoki Gdańskiej, na Bulwarze Nadmorskim.Swoją unikalność zawdzięcza posiadaniu jednej z największych warzelni wśród mini-browarów w Polsce oraz produkcji szerokiej gamy niefiltrowanych, niepasteryzowanych piw z najlepszych surowców opartych o własne receptury.

Nowoczesna i elegancka architektura budynku, wyjątkowa kuchnia oraz połączenie tradycyjnego i nowofalowego piwowarstwa (barelaging, chmiele amerykańskie oraz piwo kraftowe), sprawiają , że Browar Port Gdynia jest jednym z najznakomitszych browarów restauracyjnych w całej Polsce.

Do niewątpliwych zalet browaru możemy zaliczyć możliwość skosztowania świeżego piwa prosto z tanków, zwiedzenia warzelni i leżakowni oraz udział w warsztatach dotyczące produkcji piwa, historii oraz charakterystyki piwnych styli z naszymi najlepszymi piwowarami.

Browar Port Gdynia 
Bulwar Nadmorski Feliksa Nowowiejskiego 2
81-371 Gdynia
tel. 733-000-355
e-mail: marketing@browarportgdynia.com

Więcej informacji na: www.browarportgdynia.com

 

 


(6/10)

(7/10)