• 19.3 ºC  / 66.8 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Holiday Boat Gdańsk
Holiday Boat Gdańsk specjalizuje się w obsłudze rejsów pasażerskich oraz czasowym wynajmie statków pod indywidualne potrzeby. Pływamy cały rok, a wyprawa z nami to doskonały pomysł na każdą okazję!
A
A
Data modyfikacji: 03 kwietnia 2020 r.
Holiday Boat Gdańsk
Holiday Boat Gdańsk
HBG Gdańsk

W skład floty HB Gdańsk wchodzą nowoczesne, luksusowe i w pełni wyposażone katamarany. Do dyspozycji są jednostki mogące zmieścić do 47 pasażerów. Każda z nich posiada pokład słoneczny, dobrze wyposażony mini bar, bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz klimatyzację i ogrzewanie.

Holiday Boat zaprasza na codzienne wyprawy po wodach gdańskiej Motławy i Martwej Wisły. Rejsy to wypoczynek, rekreacja, oderwanie się od codzienności, wspólna przygoda i ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu. W ofercie są rejsy fakultatywne z nagraniem przewodnika: 60-minutowe do Stoczni Gdańskiej, kolebki wolności i solidarności oraz 120-minutowe na Westerplatte, gdzie rozpoczęła się II Wojna Światowa.

Poza podstawową funkcją przewoźniczą, statki doskonale sprawdzają się jako miejsce szkoleń, prezentacji, spotkań biznesowych i towarzyskich oraz imprez okolicznościowych. Wśród oferowanych usług dodatkowych m.in. catering pokładowy, grill na pokładzie słonecznym, open bar, obsługa barmańska i kelnerska, profesjonalny DJ czy foto/video relacja. Firma jest w stanie sprostać coraz bardziej wyrafinowanym potrzebom klientów oraz zagwarantować wyjątkową atmosferę i niezapomniane wrażenia.