Święto Wolności i Solidarności
  • 6.3 ºC  / 43.3 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
Craft Beer Trail - Trójmiejski Szlak Piwny!

Nowe miejsca, nowe piwne smaki. Na trasie 10 lokali. Sprawdźcie co nowego czeka na was na piwnej trasie prowadzącej przez Trójmiasto w 2019 roku

A
A
Lubrow Gdańsk (2/11)

Lubrow
-Lubrow
Fot. Lubrow

Browar Lubrow jest rodzinnym browarem powstałym w 2013 roku, umieszczonym w centrum Gdańska vis a vis dworca głównego. Idea założenia browaru zrodziła się z wieloletniej pasji piwowarskiej właściciela. Od pomysłu i zarysu piwa, aż po rozlew, cały proces jest całkowicie rodzinnym przedsięwzięciem. Od samego początku wiedzieliśmy, że chcemy warzyć coś więcej niż sztampowa oferta browarów restauracyjnych. W stałej ofercie posiadamy trzy gatunki: Pilsa, Kellera oraz AIPA. Pozostałe trzy krany są zarezerwowane dla jednych z blisko 30 różnych gatunków piwa, które warzymy rotacyjnie. Szanujemy tradycję choć nie boimy się także piwnych eksperymentów. U nas oprócz porządnego, rześkiego Lagera czy niezwykle dopracowanego Milk Stout'a napijesz się w pełni naturalnych piw z dodatkami tj. yerba mate, sok z buraka ćwikłowego, świeży imbir czy sok z arbuza w piwnej wariacji stylu Milkshake IPA.

Posiadamy również lokal w Wejherowie, a naszych piw można także spróbować w Hotelu Spichrz w miejscowości Borcz na Kaszubach. "Posiadamy 6 kranów, a dodakowe gatunki możemy podać na życzenie z butelki. Ostatnio w ofercie: SKM - Pils, Piwniczne - Kellerbier, Zachmielacz - AIPA, Hevelianum - American Weizen, Łoter z Melona - Watermelon Milkshake IPA, Gagat - Outmeal Stout, 11.11.2018 - Rose Polish Pale Ale, Wejherale - Pale Ale"

Lubrow Gdańsk
ul. Karmelicka 1
80-851 Gdańsk 
tel. 509 143 711, 58 769 32 70, 502 268 290
e-mail: barbadosgda@wp.pl / lubrow.marketing@gmail.com

www.lubrow.pl


(1/11)

(2/11)