• -0.6 ºC  / 30.9 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Craft Beer Trail - Trójmiejski Szlak Piwny!

Gdańska Organizacja Turystyczna stworzyła Craft Beer Trail, dzięki któremu turyści mogą odkrywać wyjątkowe piwa rzemieślnicze, a tych jak wiadomo w Trójmieście nie brakuje. Trójmiejski Szlak Piwny wystartował w 2016 roku wraz z rozpoczęciem Jarmarku św. Dominika, a od tego czasu już sporo fanów złotego napoju przekonało się, że jest to dobry sposób na spędzanie wolnego czasu w mieście, i zdobycie ciekawych nagród!

A
A
Piwnica Rajców (10/10)
Piwnica Rajców
Piwnica Rajców
Piwnica Rajców

Gdzie dobre piwo znajdziesz od wieków.” Piwnica Rajców to browar restauracyjny znajdujący się w samym sercu gdańskiego Starego Miasta, w podziemiach zabytkowego Dworu Artusa. Odwiedzający to niesamowite miejsce skorzystają z wyśmienitej kuchni, zasmakują w kraftowych piwach, warzonych w piwnicznych kadziach oraz poczują historyczną atmosferę biesiad urządzanych przez wieki przez zamożnych gdańskich kupców i przedstawicieli władz miejskich.

W stałej ofercie Piwnicy Rajców znaleźć można 6 piw w różnych stylach. Od klasycznego pszenicznego przez pilsa oraz amerykańskie wariacje skończywszy na porterze bałtyckim.

Do dyspozycji gości niespotykana  w innym miejscu na  Pomorzu ściana piwna! Piwomat dzięki, któremu można  nalewać piwa wedle własnego uznania!

Piwnica Rajców

Długi Targ Street 44

80-830 Gdańsk


(9/10)