• 16.1 ºC  / 61.0 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Fish & Gin
Jelitkowska 20, 80-342 Gdańsk
+48 58 558 91 75
Fish & Gin to nowy, koncept restauracyjny, którego nie spotkasz w żadnym innym hotelu sieci Accor. Restauracja jest dedykowana specjalnie dla hotelu Novotel Gdańsk Marina i odpowiada jego unikatowemu, nadmorskiemu charakterowi. Restauracja ma dwa główne filary, które prezentują się w jej nazwie – ryby i gin.

Jasna przestrzeń w piaskowych kolorach, z ciepłymi akcentami z drewna utrzymana jest w nadmorskim klimacie. Centralnym punktem, jest wolno stojący bar.

Dlaczego gin? Gin głównie pije się w koktajlach. Uchodzi za najbardziej kompleksowy alkohol, dopasowuje się do koktajli i ma wiele kwiatowo-cytrusowych nut. Tak naprawdę, w każdym koktajlu dowolny alkohol można podmienić na gin, który świetnie się odnajdzie. W ofercie Fish&Gin znajdziesz giny niemal ze wszystkich kontynentów. Na ścianie wisi sporych rozmiarów mapa, na której zaznaczone są miejsca, z których pochodzą dostępne w ofercie alkohole.  Obecnie w ofercie jest ponad 48 różnych rodzajów ginów ze świata, ale nie jest to ostatnie słowo. 

Co w Fish&Gin można zjeść? Oczywiście ryby, w nowoczesnym wydaniu i róznych odsłonach. Poza daniami rybnymi są też uniwersalne klasyki. Restauracja serwuje lekką i zdrową kuchnię, z uwzględnieniem potraw bezglutenowych i wegetariańskich. Dla Najmłodszych Smakoszy przygotowano specjalne menu! W oczekiwaniu na wyjątkowe dania, mogą oni spędzić czas w sali zabaw

W czasie wakacji funkcjonuje także beach bar! Przekąski, napoje, lody, ale przede wszystkim świeżo wędzone ryby w naszej własnej wędzarni i to zaledwie kilkanaście od plaży!

Naszym gościom oferujemy nowoczesny wystrój oraz atmosferę sprzyjającą relaksowi – zapraszamy!