• 15.0 ºC  / 58.9 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Dorsz
A
A
Data modyfikacji: 25 maja 2023 r.
Villa_Eva_dorsz_banner

Dorsz / assiette z ogórków / purée rakowe / warzywa

 

Gdzie?

Restauracja Villa Eva

Ul. S. Batorego 28b

80-251 Gdańsk

Odległość od Fontanny Neptuna – 6 km.            

 

https://villaeva.pl/

FB

 

Wyjątkowe i klimatyczne miejsce na mapie Gdańska, mieści się w secesyjnej willi w Starym Wrzeszczu. Tu poczujesz się swobodnie i w pełni oddasz się doświadczaniu smaków sezonowych dań kuchni Polskiej. Poza tradycyjną kartą dań, proponujemy wyjątkowe doświadczenia kulinarne wraz z paringiem z winami. Latem zapraszamy do kwiecistego ogrodu, idealnego na ciepłe dni. Pasjonujemy się winem i chcemy się tą pasją dzielić. W naszej karcie znajdziecie ponad 200 etykiet w tym kilkanaście win na kieliszki.

W przygotowanym secie dań zjesz jeszcze:

  • Zupa brukwiowa
  • Ser jabłeczny.

 

Pamiętaj o pakietach!

Chciałbyś/abyś spróbować pyszności ze Smaków Gdańska i oszczędzić? Jeśli tak, to nie wahaj się i sprawdź nasze specjalne pakiety. Zostały stworzone z myślą o jednej, 2 oraz 4 osobach. Cały set, składający się z min. 3 dań, w poszczególnych restauracjach kosztuje 130 zł. Kupując pakiet Smaków Gdańska, zapłacisz odpowiednio 120, 216 i 411 zł. To oznacza, że jeśli wybierzecie się w czwórkę do restauracji, oszczędzicie ponad 100 zł!

A to nie wszystko! Pakiety są elastyczne – to znaczy, że kupując pakiet dla 2 osób możesz wybrać się z drugą osobą do jednej restauracji lub samemu/samej 2 razy i to do różnych. Podobnie działa pakiet czteroosobowy – wyjście z  grupą? A może samemu/samej 4 razy do różnych restauracji? Wybór należy do Ciebie.

Pakiet możesz nabyć w naszych punktach (Gdańskie Centrum Informacji Turystycznej (Długi Targ 28/29) oraz Punkt Informacji Turystycznej i Lotniskowej – ul. Słowackiego 210A) lub zamówić przesyłkę do domu. Dowiedz się WIĘCEJ.