• 19.1 ºC  / 66.4 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Krem z kalafiora
A
A
Data modyfikacji: 05 czerwca 2023 r.
Tygle_krem_z_kalafiora_banner

 

Kalafior/szyjki rakowe/ bułka tarta/ korzeń chrzanu

 

Gdzie?

Restauracja Tygle Gdańskie

Chmielna 10,

80-748 Gdańsk

Odległość od Fontanny Neptuna – 300 m.            

 

https://tyglebistro.pl/

FB

 

Tygle Gdańskie to restauracja z przepięknym widokiem na Motławę i Długie Pobrzeże znajdująca się w samym sercu Gdańska. Nasza kuchnia łączy w sobie tradycyjne smaki Gdańska ze współczesną sztuką kulinarną. Naszymi głównymi założeniami w kuchni są pasja do gotowania, miłość do dobrych składników oraz uszanowanie dla tradycji. Korzystamy z tego, co najlepsze , aby nasi goście mogli doświadczać nietuzinkowych smaków i cieszyć się tym, co w Gdańsku mamy najlepsze

 

W przygotowanym secie dań zjesz jeszcze:

  • Racuchy z pikantną kaszanką
  • Peklówka z polędwicy młodej świnki
  • Gdańskie rurki z kremem

 

Pamiętaj o pakietach!

Chciałbyś/abyś spróbować pyszności ze Smaków Gdańska i oszczędzić? Jeśli tak, to nie wahaj się i sprawdź nasze specjalne pakiety. Zostały stworzone z myślą o jednej, 2 oraz 4 osobach. Cały set, składający się z min. 3 dań, w poszczególnych restauracjach kosztuje 130 zł. Kupując pakiet Smaków Gdańska, zapłacisz odpowiednio 120, 216 i 411 zł. To oznacza, że jeśli wybierzecie się w czwórkę do restauracji, oszczędzicie ponad 100 zł!

A to nie wszystko! Pakiety są elastyczne – to znaczy, że kupując pakiet dla 2 osób możesz wybrać się z drugą osobą do jednej restauracji lub samemu/samej 2 razy i to do różnych. Podobnie działa pakiet czteroosobowy – wyjście z  grupą? A może samemu/samej 4 razy do różnych restauracji? Wybór należy do Ciebie.

Pakiet możesz nabyć w naszych punktach (Gdańskie Centrum Informacji Turystycznej (Długi Targ 28/29) oraz Punkt Informacji Turystycznej i Lotniskowej – ul. Słowackiego 210A) lub zamówić przesyłkę do domu. Dowiedz się WIĘCEJ.