• 0.2 ºC  / 32.3 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Olivia GARDEN
A
A
Data modyfikacji: 10 lutego 2022 r.
DSC_5220-HDR

Olivia Garden to tropikalna dżungla wyrastająca w samym sercu Trójmiasta, pośrodku tętniącego życiem centrum biznesowego, Olivia Business Centre. Wyobraźcie sobie egzotyczny, ciepły klimat, otoczenie tysięcy roślin z całego świata, odgłosy natury, owocowe koktajle i orzeźwiające dania... a wszystko to na wyciągnięcie ręki w Gdańsku - bez konieczności dalekich podróży! To miejsce, w którym się odprężycie, odpoczniecie, zachwycicie i naładujecie pozytywną energią do dalszych działań.

Olivia Garden to ponad 800m2 powierzchni, około 4000 tropikalnych roślin pochodzących z 4 kontynentów i doskonała przestrzeń pracy oraz czasu wolnego. W ogrodowym kalendarzu wydarzeń nie brakuje atrakcji - Goście mogą uczestniczyć w zajęciach oddechowych, warsztatach jogi czy streching'u, a w każdy sobotni wieczór mają okazję zrelaksować się przy pysznym koktajlu i muzyce DJ’a. 

Menu Olivia Garden to orientalne dania oparte na świeżych składnikach, pełne koloru, aromatu i wyjątkowego smaku. W karcie znajdują się między innymi pyszne bułeczki bao, ramen, wypełnione po brzegi bowl'e oraz autorskie desery i koktajle.

Szczegóły: https://garden.oliviacentre.com/

Z10_4361