• 17.9 ºC  / 64.2 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Bezpłatna wizytówka
Chcesz dotrzeć ze swoją ofertą do jak najliczniejszej grupy turystów indywidualnych albo biznesowych? Chciałbyś zaprezentować im swój obiekt a może produkt? Dołącz do visitgdansk.com i pokaż się całemu światu!
A
A

Dołącz do Visit Gdansk!

VisitGdansk.com to oficjalna marka turystyczna Gdańska. Portal skierowany jest do turystów biznesowych oraz indywidualnych z Polski i ze świata. Dostępny w aż sześciu językach (pl/en/de/se/ru/no).

Zarejestruj mieszkanie/apartament - obiekty niekategoryzowane

Przedsiębiorcy chcący umieścić wizytówkę na portalu visitgdansk.com mają obowiązek rejestracji obiektu w bazie obiektów niekategoryzowanych prowadzonej przez Prezydenta Miasta.

Procedura rejestracji obiektu niekategoryzowanego wraz z wzorem wypełniania wniosku oraz interaktywnym wnioskiem pomocnym przy zgłaszaniu większej liczby apartamentów dostępna jest TUTAJ.

 

Z tego miejsca gorąco zachęcamy do dołączenia do grona naszych członków, aby móc cieszyć się całym wachlarzem korzyści, w tym m.in. w kontekście wizytówki z WYRÓŻNIENIEM dostępnej jedynie dla naszych partnerów. Wyróżnienie polega na otrzymaniu przez Państwa statusu „POLECANEGO PARTNERA” oraz łatwiejszym wyszukiwaniu poprzez specjalny filtr z tożsamą nazwą, a także z rozszerzenia treści.

partner wyróżnienie
 

Pobierz deklarację członkowską !

 

Portal VisitGdansk.com dla hoteli, obiektów noclegowych i obiektów gastronomicznych

/Zamów bezpłatną wizytówkę

Otrzymujesz bezpłatną możliwość zaprezentowania się na portalu w zakładkach GDZIE SIĘ ZATRZYMAĆ oraz GDZIE ZJEŚĆ

 

Jak zamówić wizytówkę?

Skontaktuj się z p. Michałem Brandt e-mail.  michal.brandt@visitgdansk.com tel. 888 163 042. Otrzymasz prosty formularz do wypełnienia. 

 

Hotele i obiekty noclegowe:

Przykładowy wygląd wizytówki:
 
gdzie zjeść skrin2
 

Przykładowy wygląd wizytówki:

wizytówka