Święto Wolności i Solidarności
  • 23.1 ºC  / 73.5 ºF
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
Kariera
A
A
Dołącz do zespołu VisitGdansk!
Gdańska Organizacja Turystyczna

Gdańska Organizacja Turystyczna poszukuje Zarządcy Budynku, który odpowiedzialny będzie za zarządzanie i administrowanie obiektem znajdującym się w Gdańsku przy ulicy Uczniowskiej 22 i działką, na której znajduje się obiekt.

Wymagania

  • Przeprowadzenie kontroli okresowej, co najmniej raz w roku, polegającej na sprawdzeniu stanu technicznego: elementów budynku, budowli i instalacji narażonych na szkodliwe wpływy atmosferyczne i niszczące działania czynników występujących podczas użytkowania obiektu, instalacji i urządzeń służących ochronie środowiska, instalacji gazowych oraz przewodów kominowych (dymowych, spalinowych i wentylacyjnych);
  • Przeprowadzanie spisu środków trwałych ostatniego dnia każdego roku kalendarzowego i przekazywanie ich do BOM-u nr 9
  • Raz na kw. przygotowywanie harmonogramu wykorzystania pomieszczeń w „Domu Otwartym” ul. Uczniowska 22 i przekazywanie do Referatu Rewitalizacji w Urzędzie Miasta Gdańsk do 10 każdego dnia miesiąca po zakończonym kw.
  • Raz na kw. Przygotowanie sprawozdania z wykorzystania pomieszczeń w „Domu Otwartym” ul. Uczniowska 22 i przekazywanie do Referatu Rewitalizacji w Urzędzie Miasta Gdańsk do 10 każdego dnia miesiąca po zakończonym kw.
  • Prace konserwatorskie w Domu Otwartym przy ul. Uczniowskiej 22 i na przyległym terenie.
  • Bieżący nadzór nad czystością w pomieszczeniach w „Domu Otwartym” ul. Uczniowska 22 w Gdańsku (kontakt z firmą odpowiedzialną za te usługi), a także prace zwiazane z uporządkowaniem zieleni wokół budynku.

Dodatkowo do obowiązku Zarządcy Budynku bedzie należała obsługa magazynu, gdzie do zakresu obowiązków będzie należeć:

  • Odbieranie i odpowiadanie na wiadomości e-mail magazynu materiałów promocyjnych
  • Przygotowywanie i wydawanie zamówień
  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji magazynu i przygotowywanie zestawień
  • Dbanie o porządek w magazynie
  • Przyjmowanie dostaw materiałów promocyjnych

Wymagania

  • Umiejętności techniczne – „Złota rączka”
  • Doświadczenie z zakresu dozoru i eksploatacji infrastruktury technicznej obiektu, w szczególności instalacji wentylacyjnej, hydraulicznej, ciepłowniczej, elektrycznej
  • Praktyczna znajomość zasad mechaniki, hydrauliki i elektryki;
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego
  • Dobra znajomość obsługi komputera: pakiet MS Office;
  • Komunikatywność i skrupulatność w wykonywanej pracy;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

    Oferujemy

  • Dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szeroki pakiet szkoleń oraz możliwość wzięcia udziału w programach rozwojowych
  • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego poprzez realizację ciekawych i wymagających zadań
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem z załączoną klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: got@visitgdansk.com

Dołącz do zespołu Visitgdansk

Informator turystyczny (do pracy w punkcie informacji turystycznej GOT i informacji o przylotach i odlotach w Porcie Lotniczym)

Główne obowiązki

  • udzielanie informacji turystycznej o Gdańsku i regionie
  • udzielanie informacji o przylotach i odlotach
  • aktualizacja baz danych
  • sprzedaż wydawnictw turystycznych, folderów,  Karty Turysty
  • udział w projektach turystycznych
  • promocja produktów turystycznych GOT

Wymagania stawiane kandydatom

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, mile widziany drugi język obcy (niemiecki, rosyjski itp.)
  • Dobra wiedza o Gdańsku i regionie
  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane wykształcenie turystyczne)
  • Zgoda na  pracę zmianową

Mile widziane

  • Znajomość obsługi programu księgowego Symfonia Handel
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (obsługa klienta)
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w równoważnym systemie pracy

Oferujemy ciekawą pracę i możliwość rozwoju a także pakiet opieki medycznej

Informator turystyczny ( do pracy na umowę zlecenie od maja do września w sezonowych punktach informacji turystycznej GOT)

  • sprzedaż wydawnictw turystycznych, folderów, Karty Turysty
  • wydawanie Karty Mieszkańca

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, mile widziany drugi język obcy (niemiecki, rosyjski)
  • Wykształcenie minimum średnie(preferowane wykształcenie turystyczne)