Święto Wolności i Solidarności
  • 13.4 ºC  / 56.1 ºF
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU
Kariera
A
A
manager_Obszar roboczy 1

Gdańska Organizacja Turystyczna jest operatorem Gdańskiej Karty Mieszkańca, Karty Turysty, prowadzi liczne projekty na rzecz rozwoju turystyki w Gdańsku i regionie, turystów i mieszkańców Gdańska. W związku z rozwojem projektów poszukujemy osoby na stanowisko Project Managera.

Złóż swoje cv jeżeli

  • zaangażowanie i kreatywność to Twoje drugie imię
  • nie boisz się podejmowania decyzji i odpowiedzialności
  • lubisz pracować z ludźmi i na ich rzecz
  • cechuje Cię systematyczność, zdyscyplinowanie i analityczne podejście do rozwiązywania złożonych problemów
  • uważasz że technologia ułatwia życie, a idea smart city nie jest Ci obca szybko zdobywasz wiedzę i rozwijasz się w innowacyjnych obszarach
  • potrafisz prowadzić negocjacje i wypracowywać optymalne rozwiązania

Zakres obowiązków

  • zarządzanie wybranymi projektami skierowanymi do Mieszkańców Gdańska, Turystów i członków Stowarzyszenia
  • zarządzanie  procesem dostarczenia projektu i całym cyklem jego życia w tym harmonogramem, zakresem, budżetem
  • planowanie prac zespołu projektowego, delegowanie zadań, ustalanie priorytetów
  • utrzymywanie kontaktu z interesariuszami
  • przygotowanie raportów

Oferujemy

  • Dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Budżet szkoleniowy oraz możliwość wzięcia udziału w programach rozwojowych
  • Pakiet medyczny
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    Prosimy o złożenie CV oraz listu motywacyjnego zawierającego opis przynajmniej jednego realizowanego przez siebie projektu, na adres praca@visitgdansk.com  do 20.09.2019.

Gdańska Organizacja Turystyczna poszukuje dynamicznej, samodzielnej osoby na łączone stanowisko Zarządcy Budynku oraz Obsługi Magazynu materiałów promocyjnych.

Przez zarządzanie budynkiem znajdującym się w Gdańsku przy ulicy Uczniowskiej 22 i działką, na której znajduje się obiekt należy rozumieć w szczególności podejmowanie czynności w zakresie bieżącej konserwacji i utrzymywania obiektu w należytym stanie technicznym i estetycznym, zgodnie z wymaganiami ochrony środowiska.

Zakres obowiązków Zarządca Budynku

  • Prace konserwatorskie w Domu Otwartym przy ul. Uczniowskiej 22 oraz na przyległym terenie
  • Prace związane z uporządkowaniem zieleni wokół budynku
  • Bieżący nadzór nad firmami zewnętrznymi świadczącymi usługi serwisowe (np. usługi sprzątania) w pomieszczeniach w „Domu Otwartym” ul. Uczniowska 22 w Gdańsku

Przygotowywanie raportów, zestawień I inwentaryzacji

  • Przeprowadzanie spisu środków trwałych ostatniego dnia każdego roku kalendarzowego
  • Raz na kw. przygotowywanie harmonogramu wykorzystania pomieszczeń w „Domu Otwartym” ul. Uczniowska 22
  • Raz na kw. Przygotowanie sprawozdania z wykorzystania pomieszczeń w „Domu Otwartym”

Przez Obsługę Magazynu należy rozumieć bieżącą obsługę magazynu materiałów promocyjnych.

  • Zakres obowiązków Obsługa Magazynu
  • Odbieranie i odpowiadanie na wiadomości e-mail magazynu materiałów promocyjnych
  • Przygotowywanie i wydawanie zamówień wg otrzymanych dokumentów
  • Dbanie o porządek w magazynie
  • Przyjmowanie dostaw materiałów promocyjnych
  • Rozwożenie materiałów promocyjnych do partnerów Gdańskiej Organizacji Turystycznej oraz towarowanie punktów Informacji Turystycznej wg ustalonego harmonogramu

Wymagania

  • Umiejętności techniczne – „Złota rączka”
  • Praktyczna znajomość zasad mechaniki, hydrauliki i elektryki;
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera: pakiet MS Office, obsługa skrzynki mailowej
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Brak przeciwskazań medycznych do wykonywania pracy fizycznej
  • Kultura osobista
  • Komunikatywność i skrupulatność w wykonywanej pracy;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Dobra organizacja pracy;

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet szkoleń oraz możliwość wzięcia udziału w programach rozwojowych
  • Prosimy o złożenie CV oraz listu motywacyjnego zawierającego opis przynajmniej jednego realizowanego przez siebie projektu, na adres praca@visitgdansk.com  do 20.09.2019.