• 9.4 ºC  / 48.8 ºF
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
Kariera
Informator turystyczny poszukiwany
A
A
informator turystyczny-3

Gdańska Organizacja Turystyczna

poszukuje samodzielnych i zorganizowanych osób

 na stanowisko

INFORMATORA TURYSTYCZNEGO (do pracy zmianowej w punkcie informacji turystycznej GOT i informacji o przylotach i odlotach w Porcie Lotniczym)

Główne obowiązki:

  • udzielanie informacji turystycznej o Gdańsku i regionie
  • udzielanie informacji o przylotach i odlotach
  • aktualizacja baz danych
  • sprzedaż wydawnictw turystycznych, folderów,  Karty Turysty
  • udział w projektach turystycznych
  • promocja produktów turystycznych GOT

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, mile widziany drugi język obcy (niemiecki, rosyjski itp.)
  • Dobra wiedza o Gdańsku i regionie
  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane wykształcenie turystyczne)
  • Zgoda na  pracę zmianową

Mile widziane:

  • Znajomość obsługi programu księgowego Symfonia Handel
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (obsługa klienta)
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w równoważnym systemie pracy

Oferujemy ciekawą pracę i możliwość rozwoju a także pakiet opieki medycznej

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem z załączoną klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: praca@visitgdansk.com