• 10.4 ºC  / 50.6 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Konkursy / przetargi
A
A

"ROZSMAKUJ SIĘ W GDAŃSKU"

 Nowa akcja promocyjna Gdańskiej Organizacji Turystycznej

 

Gdańska Organizacja Turystyczna ogłasza konkurs dla wszystkich gdańskich restauracji. Jest on częścią programu wsparcia branży gastronomicznej, który prowadzony jest we współpracy z Miastem Gdańsk. Celem inicjatywy jest również promowanie lokalnych produktów i potraw. Start akcji to 16 września. Zachęcamy do zgłaszania swoich ofert.

Spośród zgłoszonych firm, wyłonione zostanie 20 lokali gastronomicznych, w których zrealizowane zostaną odcinki cyklu programu kulinarnego “Rozsmakuj się w Gdańsku”.
Produkcja odcinków odbywać się będzie w okresie od października do listopada 2021 roku, natomiast publikacja cyklu potrwa do I kwartału 2022 roku. 

Wyprodukowane odcinki udostępnione zostaną wszystkimi kanałami Visit Gdansk, Gdańskiej Karty Mieszkańca (ponad 250.000 odbiorców) oraz przekazane zostaną laureatom konkursu w celu wykorzystania ich do własnych działań marketingowych. 

Oprócz długoterminowych korzyści dla branży gastronomicznej, tj. promocji laureatów konkursu, Gdańska Organizacja Turystyczna przewidziała również nagrody pieniężne. Każda z restauracji, która weźmie udział w nagraniach otrzyma 5 tys. zł brutto. 

Gdańscy restauratorzy mogą zgłaszać swoje oferty w dniach od 16 do 30 września 2021. 

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy i wzór umowy znajdują się poniżej.

Formularz zgłoszeniowy (14.9 KB)

Regulamin składania ofert (210.46 KB)

Umowa dla laureatów konkursu (209.48 KB)