• 4.6 ºC  / 40.3 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Olivia Star Top
Aleja Grunwaldzka 472, 80-309 Gdańsk
+48 533 379 978
Najwyżej w Polsce położone centrum konferencyjno – bankietowe zlokalizowane jest na 34. piętrze budynku Olivia Star. Do dyspozycji gości oddano tu ponad 800 m2 funkcjonalnej przestrzeni, która gotowa jest podjąć do 350 osób. Spektakularny widok na całe Trójmiasto za każdym razem budzi emocje dodając tej przestrzeni dodatkowych atutów.

Strefa konferencyjno – bankietowa zlokalizowana jest ostatniej kondygnacji budynku. Olivia Star Top w Gdańsku rozkłada się na 800m kw. funkcjonalnej przestrzeni o wysokości 6 metrów i pojemności do 350 gości. Powierzchnię można sprawnie podzielić na trzy części (mobilne ściany działowe), dzięki czemu powstają dwie lub trzy mniejsze sale. Cała przestrzeń jest ustawna i stwarza potencjał do wielu aranżacji. Poza szybem windowym nie ma tam żadnych ograniczeń w postaci słupów, filarów. 

Tym co robi największe wrażenie na gościach jest widok stanowiący najbardziej spektakularny element. W całości przeszklone ściany, rozciągają się od podłogi aż po sufit i sprawiają, że z wysokości 150 metrów można podziwiać niezwykłą panoramę od Gdyni aż po Gdańsk, a nawet Mierzeję Wiślaną. To jedyne miejsce, z którego można zobaczyć wszystkie charakterystyczne obiekty Trójmiasta, takie jak stadion, nabrzeże portowe, sopockie Molo czy Trójmiejski Park Krajobrazowy otulający pobliskie wzgórza. Organizacja konferencji i bankietów w takich okolicznościach zapewnia najwyższy standard spotkania oraz niezwykłe walory estetyczne i atrakcję samą w sobie.