• 16.5 ºC  / 61.6 ºF   
  • Miasto Gdańsk
  • Miasto Gdańsk
  • PL / EN / DE / SE / RU / NO
  • Kontrast Kontrast
Restauracja Nana’s
Stągiewna 13, 80-750 Gdańsk
+48 790 888 057
Restauracja Nana’s to miejsce z duszą, w którym każdy chce, aby goście czuli się jak członek jednej, wielkiej rodziny. Nana's to coś więcej niż pyszne jedzenie, to wyśmienite drinki, profesjonalna obsługa oraz dbanie o nawet najmniejszy szczegół na każdym etapie obsługi gościa.
Smaki Gdańska
W centrum

Restauracja Nana’s położona jest przy ulicy Stągiewnej na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. W godzinach porannych serwuje się tam pożywne śniadania, które dodadzą Wam energii na dobry początek dnia. W menu znajdziecie zestawy już od 14,90 PLN w cenie z aromatyczną kawą lub herbatą do wyboru. 


Od 12:00 do późnych godzin wieczornych restauracja serwuje pełne menu, w którym znajdziecie nie tylko uwielbiane przez wszystkich, tradycyjne pozycje pierogów gotowanych, ale również pierogi z pieca, tagliatelle pierogowe, calzone, czy sałatki. 
Większość produktów pozyskiwana jest lokalnie, lokal zaopatruje się tylko w najlepsze składniki, które sprawiają, że dania mają niepowtarzalny smak. Kuchnia jest otwarta, wszystkie dania przygotowywane są na miejscu, a pierogi lepione ręcznie na waszych oczach. Starannie dobrane produkty, idealne receptury oraz ciężka praca to tylko kilka elementów drogi do sukcesu.
Można tu również zorganizować spotkania rodzinne, imprezy okolicznościowe, czy kolacje biznesowe. Do Państwa dyspozycji oddana jest przestronną salę na I piętrze, z okien której rozciąga się widok na piękne Główne Miasto i Wyspę Spichrzów.
Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia pierogarni, oby wizyta była niesamowitym doświadczeniem oraz kulinarną podróżą.