• 12.2 ºC  / 53.9 ºF   
  • PL / EN
INFORMACJE STADIONOWE
A
A
data publikacji: 21 maja 2021 r.
dojazd do stadionu mapa pl

 

Bramy stadionu otwarte zostaną o godzinie 18:00, a mecz rozpocznie się o godzinie 21:00. Zalecane jest jak najwcześniejsze przybycie w okolice stadionu aby był czas na szczegółową kontrolę biletów i bezpieczeństwa oraz aby uniknąć tłoku przy bramkach w związku z ograniczeniami Covid-19. Dzięki temu kibice dotrą na swoje miejsca wystarczająco wcześnie, będą mogli cieszyć się ceremonią otwarcia i rozpoczęciem meczu.

Wstęp na stadion będzie możliwy po okazaniu ważnego biletu, bez względu na wiek. Rodzice ponoszą pełną odpowiedzialność za dzieci będące na meczu. Posiadacze biletów mobilnych powinni otworzyć aplikację biletową i włączyć Bluetooth na swoich urządzeniach. Odpowiednie organy mogą zażądać sprawdzenia tożsamości przez okazanie dowodu osobistego, paszportu lub prawa jazdy.

Po opuszczeniu stadionu ponowne wejście nie będzie możliwe. Na stadionie nie można kupić biletów.

Prosimy ograniczyć dodatkowy bagaż. Bagaż większy niż 29,7x21x21 cm (format A4) nie będzie mógł być wniesiony na stadion. Kibice i ich bagaż mogą zostać sprawdzeni przez odpowiednie władze na granicach bezpieczeństwa stadionu. Każdy wchodzący na stadion powinien stosować się do poleceń policjantów, pracowników ochrony, strażaków, ekip ratowniczych, spikerów stadionowych, stewardów i wolontariuszy. Wejścia na stadion może zostać odmówione każdemu, kto nie posiada ważnego biletu na mecz, jest pod wpływem alkoholu, narkotyków lub innych środków odurzających, nie przestrzega regulaminu stadionu lub poleceń ochrony.

 

WEJŚĆIE NA STADION – PROCEDURA

Krok 1 – sprawdzenie i aktywacja biletu

Krok 2 – kontrola osobista i kontrola bagażu

Krok 3 – walidacja biletu przy kołowrotach

 

Pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa – dystans społeczny, maseczka i dezynfekcja.

 

OPUSZCZANIE STADIONU PO MECZU

 

Kibice powinny opuścić stadion przez BRAMĘ 10 i skorzystać z linii tramwajowej 60 lub przez BRAMĘ 8 oraz skorzystać z autobusu wahadłowego do Centrum (Brama Wyżynna) przez (dworzec Gdańsk Główny), skąd będzie możliwa przesiadka do pociągu SKM. Uwaga! Tramwaje linii 60 zatrzymują się tylko na przystankach „Stadion”, „Dworzec Główny”, „Brama Wyżynna”.

Autobus linii 158 będzie kursował z przystanku Stadion do dworca Gdańsk Wrzeszcz, zatrzymując się m.in. na przystanku Park and Ride „Czarny Dwór” w Brzeźnie. Również z przystanku „Stadion” kursować będzie autobus linii 148 do Żabianki SKM przez Przymorze.

Autobusy linii Airport Express AE będą jeździć ze stadionu na lotnisko przez ok. 2 godziny po zakończeniu meczu.

Uwaga!

Autobusy linii AE zatrzymują się tylko na przystankach „Stadion” (pętla przy ul. Kochanowskiego), „Galeria Bałtycka”, „Potokowa”, „Harfowa” (CH Matarnia), „Port Lotniczy”.

W okolicach Stadionu na ul. Marynarki Polskiej zorganizowany będzie tymczasowy postój Taxi i Uber.