Zniżki do Gdańskich Restauracji w Karcie Turysty

Zwiedzanie Gdańska uzupełnij o poznanie jego walorów smakowych. W restauracjach partnerskich otrzymasz zniżki na wybrane potrawy. Sprawdź gdzie zjesz pysznie i taniej.

Pomelo Bistro

Pomelo to smak-restauracji pełnej kolorów, obraz-harmonii, dźwięk-restauracji szczęśliwej i twórczej. Jej wystrój jest tak wyjątkowy, że nawet najmłodsi go docenią, tym bardziej, że mogą tu liczyć na swobodną, rodzinną atmosferę.

Kup Kartę Turysty Więcej Zobacz na mapie

Restauracja Hard Rock Cafe

Położony w samym sercu Starego Miasta, Hard Rock Cafe Gdańsk jest idealnym miejscem dla fanów muzyki oraz niezapomnianych wrażeń. Restauracja dysponuje ponad 100 miejscami na 2 poziomach oraz letnim tarasem otwartym od wiosny do późnej jesieni. Podobnie jak inne lokale tej sieci, oferuje tradycyjne amerykańskie jedzenie oraz bogatą kartę koktajli.

Kup Kartę Turysty Więcej Zobacz na mapie

Papieroovka Cider Garden

Restauracja Papieroovka oferuje bogactwo smaków w niezwykle oryginalnej formie. W naszej kuchni królują potrawy inspirowane specjałami kuchni polskiej i regionalnej. Wyśmienite dania przygotowane wyłącznie ze świeżych składników oczarują podniebienia nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Wizyta w naszej restauracji to prawdziwa uczta dla zmysłów.

Kup Kartę Turysty Więcej Zobacz na mapie

Restauracja Magiel

Magiel to dwa poziomy: tętniący życiem parter z centralnie umiejscowioną kuchnią i kameralne piętro. Patrząc na Motławę i zieleń kasztanowców mogą Państwo delektować się daniami opartymi na świeżych sezonowych, głównie lokalnych, produktach. Szef Kuchni czerpie dla Państwa inspiracje z licznych podróży, jednak bazę zawsze stanowią smaki rodzinnego domu.

Kup Kartę Turysty Więcej Zobacz na mapie

Stacja Foodhall

Stacja Foodhall, to największa przestrzeń kulinarno - rozrywkowa w Trójmieście, mieszcząca się w centrum Wrzeszcza, a dokładniej na drugim piętrze Galerii Metropolia. Znajduje się tu aż 20 różnych restauracji, co sprawia, że każdy wybierze coś idealnego właśnie dla siebie. Można tu skosztować potraw oraz napojów z wielu kuchni całego świata.

Kup Kartę Turysty Więcej Zobacz na mapie

Stara Kuchnia

Restauracja Stara Kuchnia to doskonałe połączenie innowacji i smaku, oferujące niezapomniane doświadczenia kulinarne. To wyjątkowa przestrzeń, gdzie nowoczesne rozwiązania architektoniczne łączą się z nieoczywistą oprawą starych murów.

 

Więcej Zobacz na mapie

Restauracja Gdański Bowke

To miejsce, w którym można poczuć portowy klimat sprzed 200 lat, rozkoszując się smakiem polskiej kuchni i najlepszych trunków. Czekają tu na Ciebie pyszne dania oraz praliny wypełnione likierem Goldwasser i aromatyczna kawa. Wystrój restauracji nawiązuje do starych, portowych tradycji Grodu Neptuna, co czyni to miejsce prawdziwie wyjątkowym.

Kup Kartę Turysty Więcej Zobacz na mapie