Zniżki na atrakcje z Kartą Turysty

Po intensywnym dniu zwiedzania, szukasz relaksu? Zniżki oferowane w ramach Karty Turysty pozwolą Ci na rejs jachtem, kajakowy spływ lub masaż w SPA! Zaoszczędzisz nawet do 20% od ceny regularnej! 

Latarnia Nowy Port

Latarnia morska w Nowym Porcie to jeden z najpiękniejszych i najbardziej charakterystycznych zabytków Gdańska. To także budowla o niezwykłej, niekiedy wręcz dramatycznej historii.

Więcej Zobacz na mapie

Taras widokowy Olivia Star

Taras widokowy usytuowany jest 130 m nad ziemią; znajduje się na 32. piętrze budynku Olivia Star. Przy dobrej pogodzie gwarantuje wspaniałe widoki na wzgórza morenowe z jednej strony i na Zatokę Gdańską - aż po Hel - z drugiej. W tym miejscu możesz skorzystać także z bogatej oferty kulinarnej i wziąć udział w atrakcjach kulturalnych.  

Więcej Zobacz na mapie

Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy

Międzynarodowy port lotniczy położony w gdańskiej dzielnicy Matarnia, pierwotnie nazywany Gdańsk Rębiechowo; położony 10 km od centrum Gdańska i Sopotu oraz 23 km od centrum Gdyni. Port położony jest nieopodal trójmiejskiej obwodnicy.

Kup Kartę Turysty Więcej Zobacz na mapie

Gdańsk z Kajaka

Wybierz się na wycieczkę kajakową i zobacz Gdańsk z zupełnie nowej perspektywy! Zapuścisz żurawia na Żurawia, przybijesz piątkę z Sołdkiem, zobaczysz dawne fortyfikacje i odkryjesz miejsca, do których nie dotarłbyś podczas spaceru.

Kup Kartę Turysty Więcej Zobacz na mapie

Karuzela Gdańska

Karuzela Gdańska atrakcja w stylu retro zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Karuzela wykonana została specjalnie dla Gdańska, na wzór Karuzeli Weneckiej w rodzinnej włoskiej manufakturze.Udekorowana najważniejszymi elementami gdańskiej architektury i krajobrazu. 

Kup Kartę Turysty Zobacz na mapie

Rivier Cruise

Zarezerwuj rejs zabytkowym statkiem pasażerskim z 1975 roku i spędź niezapomniane chwile. River Cruise to przytulne, luksusowe otoczenie, które pozwala napawać się krajobrazem i zwiedzać miasto od strony wody. 

Kup Kartę Turysty Więcej Zobacz na mapie

Holiday Boat Gdańsk

Wybierz się w rejs luksusowym katamaranem i podziwiaj Gdańsk z perspektywy wody! Każdy katamaran posiada pokład słoneczny, dobrze wyposażony mini bar, dostęp do Internetu oraz klimatyzację i ogrzewanie. Dzięki temu rejsy wykonywane są przez cały rok! 

Kup Kartę Turysty Więcej Zobacz na mapie

Padbox Centrum Sportowe

PADBOX to nowoczesne centrum sportowe, którego głównym celem jest promocja nowych sportów w Polsce, jakimi są PADEL oraz PADBOL. Centrum to powstało przed głównym wejściem na stadion Polsat Plus Arena w Gdańsku.

Kup Kartę Turysty Więcej Zobacz na mapie

Simulator Golf

Ulator GOLF to pierwszy w Trójmieście dwustanowiskowy symulator TRACKMAN 4. W Gdańskim Centrum Handlowym Manhattan czeka na Was profesjonalny sprzęt do zabawy i treningu. Daje szeroką gamę możliwości, zarówno dla początkujących czy dzieci jak i dla doświadczonych golfistów.

Kup Kartę Turysty Więcej Zobacz na mapie

Playground Arena

Sala zabaw zlokalizowana na Stadionie w Gdańsku to prawie 1500 metrów kwadratowych przeznaczonych głównie dla dzieci: strefa dla maluchów do lat 3, tor przeszkód, główna konstrukcja zabawowa, mini ścianki wspinaczkowe, statek piracki, ścieżka rowerowa, tyrolka i pajęcza sieć. To idealne miejsce dla dzieci niezależnie od pogody i pory roku.

Kup Kartę Turysty Więcej Zobacz na mapie

Loopy's World

Loopy’s World to największy w Polsce Rodzinnym Centrum Rozrywki. Jest tu ponad 3000 m kw powierzchni, przygotowanej specjalnie do zabawy, kilkupoziomowa konstrukcja, 7 zjeżdżalni o różnym stopniu trudności i długości, 5 trampolin, tor saneczkowy oraz mini ścianka wspinaczkowa.

Kup Kartę Turysty Więcej Zobacz na mapie

FlixBus

Tęsknisz za podróżowaniem? FlixBus to największa siatka połączeń międzymiastowych, przystępne ceny i przyjazność dla środowiska. Zaplanuj gdzie chcesz pojechać!

Kup Kartę Turysty Więcej Zobacz na mapie

SPA Almond

Czterogwiazdkowy hotel Almond Business & SPA znajduje się w centrum, a jednocześnie na przytulnym uboczu w kameralnej atmosferze nabrzeża Motławy i zieleni drzew. Almond to historia w nowoczesnym wydaniu, powstał w miejscu dawnej fabryce kakao i marcepanu.

Kup Kartę Turysty Więcej Zobacz na mapie

AmberSky

Zobacz Gdańsk z nowej perspektywy dzięki AmberSky! Wysokie na 50 metrów koło widokowe to sposób na nietypowe zwiedzanie Gdańska „w pigułce”. Zlokalizowany na Wyspie Ołowiance, diabelski młyn umożliwia niezwykłe doświadczenie uroków miasta. Wznosząc się ponad dachami Gdańska mieszkańcy i turyści mogą podziwiać m.in. zabytkową część miasta, słynny, bursztynowy stadion oraz stocznię z zabytkowymi żurawiami. 

Kup Kartę Turysty Więcej Zobacz na mapie

Akwarium

Odkryj niezwykły podwodny świat w Akwarium Gdyńskim! To miejsce kryje ponad 130 ton wody, które stanowią dom dla prawie dwóch tysięcy różnorodnych zwierząt wodnych i wodno-lądowych. Przekrocz progi akwarium, aby zanurzyć się w fascynującej rzeczywistości, gdzie spotkasz mieszkańców kolorowej rafy koralowej, otwartych oceanów, wiecznie zielonej dżungli amazońskiej oraz Bałtyku.

Dla rodzin z dziećmi przygotowano specjalne weekendowe wydarzenia, łączące w sobie świetną zabawę i niezwykłą możliwość nauki o tajemnicach podwodnego świata.

Kup Kartę Turysty Więcej Zobacz na mapie